2 x Świetlówka LED T8 120cm 20W Biała neutralna + Oprawa hermetyczna LED 2 x T8 120cm

2 x Świetlówka LED T8 120cm 20W Biała neutralna + Oprawa hermetyczna LED 2 x T8 120cm
2 x Świetlówka LED T8 120cm 20W Biała neutralna + Oprawa hermetyczna LED 2 x T8 120cm [kod producenta: ZES2X120CM+OPIP2XT8120CM]
Kod produktu: ZES2X120CM+OPIP2XT8120CM
82,55
zł netto
101,54
zł brutto
101.54
Kup
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

Świetlówki LED coraz częściej zaczynają zastępować starego typu lampy jarzeniowe. W odróżnieniu do tych drugich pobierają dużo mniej światła i co najważniejsze nie rozpalają się przy starcie, z miejsca świecą pełnym strumieniem, zaraz po włączeniu zasailania. Tuba LED typu T8 o długości 120cm posiada moc 20W i świeci w barwie białej neutralnej, najprzyjemniejszej i najbardziej odpowiedniej do pracy. Lampa generuje strumień świetlny o wartości 2200 lumenów. Świetlówka LED wyposażona jest w diody typu SMD2835 o żywotności aż 30 000 godzin, co w porównaniu do zwykłej jarzeniówki daje bezkonkurencyjny wynik. Dodatkowo w odróżnieniu od starych tub, strumień świetlny świetlówki jest skierowany w dół, a nie dookoła jak to było w przypadku lamp fluorescencyjnych. Mleczny klosz wykonany jest z plastiku, natomiast obudowa to wysokiej jakości aluminium i plastik. Produkt posiada certyfikaty CE i RoHS.

 

SZCZEGÓŁOWE DANE TECHNICZNE:

 

Pobór mocy 20W
Barwa światła Neutralna
Napięcie zasilania 230V AC
Długość 1200 mm
Rodzaj mocowania G13
Typ świetlówki T8
Typ diod Epistar
Rodzaj diod SMD 2835
Strumień świetlny 2200 lm
Ilość Kelwinów 4000 - 4500K
Kąt świecenia 140 stopni
Współczynnik CRI |} 80
Klasa wodoszczelności IP44
Klosz Mleczny / plastik
Wykonanie obudowy Aluminium, Plastik
Żywotność diod 30.000 godzin
Wymiary fi 28 * dł. 1200 mm
Zastosowanie Wewnętrzne
Temperatura pracy -20 / + 40 st. C
Certyfikaty CE, RoHS
Gwarancja 24 miesiące

 

Oprawa do świetlówek to kluczowy produkt który ma za zadanie chronić świetlówki przed różnego rodzaju uszkodzeniami oraz czynnikami zewnętrznymi. Obudowa hermetyczna LED nadaje się do tego idealnie. Posiada stopień szczelności IP65 dzięki czemu jest właśnie odporna na ciężkie warunki atmosferyczne takie jak np. wilgoć, zapylenie czy zakurzenie. W odróżnieniu od starych opraw, obudowa hermetyczna LED nie posiada zbędnej elektroniki, startery czy dławiki zostały całkowicie usunięte. Podłącza się ją pod sieć. Dzięki braku tychże urządzeń oprawa nie pobiera energii elektrycznej, co jeszcze bardziej zwiększa oszczędności. Obudowa o długości 120cm pomieści 2 świetlówki LED T8 120cm. Obudowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a klosz to bardzo wytrzymały poliwęglan. Produkt posiada certyfikaty CE i RoHS.

 

ZASTOSOWANIE


  •  oświetlenie w magazynach
  •  oświetlenie w biurach
  •  oświetlenie hal produkcyjnych
  •  oświetlenie w domu
  •  oświetlenie lokali użytkowych
  •  oświetlenie parkingów
  •  oświetlenie sklepów o dużej powierzchni
  •  oświetlenie ciągów komunikacyjnych

 

oprawa do świetlówki led

 

 

 

CERTYFIKATY I DEKLARACJE ZGODNOŚCI


 

Produkt LED spełnia wszystkie wymagania ogólne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności. Produkt LED posiada certyfikaty CE i RoSH wymagane przez Unię Europejską . Produkt nie zawiera rtęci i innych szkodliwych substancji.

 

 

 

Certyfikaty CE i RoHSBrak rtęci w naświetlaczach enach halogLEDHalogeny LED recykling

 

 

Wstecz

Świetlówki LED to gwarancja oszczędności. W porównaniu do swoich poprzedniczek, lamp jarzeniowych pobierają znacznie mniej energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki. Najważniejszą ich cechą jest to, że nie potrzebują czasu na rozruch, startują bezpośrednio po naciśnięciu włącznika. Podłączane są bezpośrednio pod sieć oraz nie potrzebują zbędnych starterów czy dławików. Ich zaletą jest również to, że strumień świetlny skierowany jest tylko w dół. Światło jest dobrze rozproszone, a nie jak w przypadku "jarzeniówek", które świecą dookólnie. Istotną rzeczą w świetlówkach LED jest bardzo długa żywotność diod, 30 000 godzin.
Oprawy hermetyczne do świetlówek LED to profesjonalne produkty mające chronić świetlówki LED przed niekorzystnymi warunkami panującymi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Poliwęglanowe klosze zapewniają doskonałą zaporę przed szkodliwymi czynnikami. Obudowy LED nie posiadają żadnych zbędnych balastów, starterów czy dławików, co dodatkowo pozwala na jeszcze większe oszczędności. Jak na produkty przyjazne środowisku posiadają certyfikaty CE i RoHS.

 

Zestawy świetlówkowe LED i ich zalety

Oprawy ze świetlówkami LED to jedno z częściej wybieranych rozwiązań w branży oświetleniowej. Świetlówki to inaczej lampy emitujące światło za pośrednictwem związku chemicznego nazywanego luminoforem. Sięgają po nie domownicy chcący oświetlić swój dom czy mieszkanie, ale także przedsiębiorcy, którzy poszukują najlepszej propozycji oświetlenia dla biura czy hali produkcyjnej. Dlaczego warto zdecydować się na zestawy świetlówkowe LED?

 

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę energooszczędność świetlówek, którą zagwarantuje zakup oprawy ze świetlówkami LED. Co ważne, świetlówki zużywają mniej energii w porównaniu z tradycyjną żarówką. Eksperci mówią o pięciokrotnej różnicy zużywalności energii, pomiędzy świetlówką LED a zwykłą żarówką. Oprawy ze świetlówkami oznaczają wytwarzanie mniejszej ilości ciepła, przez co nie trzeba martwić się o termiczne uszkodzenie oprawy. Tak skonstruowany zestaw służy użytkownikom przez wiele długich lat. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że zakup zwróci się w szybkim czasie, zwłaszcza, jeśli zestawy świetlówkowe LED zostaną zamontowane w pomieszczeniach, gdzie będą świecić przed długi czas bez konieczności wyłączania. Oszczędność energii elektrycznej przełoży się na niższe rachunki za prąd, co zauważyć można już po niedługim okresie użytkowania.

 

Do zalet technologii LED należy także mniejsza szkodliwość dla środowiska. Dodatkowo nie potrzebują one dużej ilości czasu na rozruch. Wysoka intensywność światła zostaje uzyskana już po bezpośrednim naciśnięciu włącznika. W odróżnieniu od jarzeniówek, oprawy ze świetlówkami dostarczają światło dobrze rozproszone, które oświetla te miejsca, na których nam zależy. 

 

Zastosowanie zestawów świetlówkowych LED

Ze względu na energooszczędność i bezpieczeństwo użytkowania, zestawy świetlówkowe LED często wybierane są w przypadku planowania oświetlenia dla szkół, szpitali, urzędów, placówek publicznych, biur, a także magazynów czy dużych hal produkcyjnych, w których światło świeci się prawie cały czas. Obecność rtęci w świetlówkach powoduje, że rzadziej wykorzystywane są w przypadku pokoi dziecięcych. Należy pamiętać o tym, że osobnymi zasadami rządzi się korzystanie ze świetlówek na zewnątrz. Wówczas powinno się unikać opraw ze świetlówkami kompaktowymi, nieprzystosowanych do funkcjonowania podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

 

Zestawy świetlówkowe LED o określonych parametrach zdadzą egzamin w branży przemysłowej i produkcyjnej. Bardzo często można spotkać je na halach produkcyjnych i magazynach, w których składowany jest towar. Jesto to korzystne rozwiązanie również w przypadku sklepów w centrach handlowych, gdzie zwraca się szczególną uwagę na właściwe wyeksponowanie półek ze sprzedawanym towarem. Oprawa ze świetlówką LED wykorzystywana jest także w biurach. Szeroki wybór oferowany przez rynek ułatwia dopasowanie rozmiarów elementów wchodzących w skład zestawu oraz ich kształtu. Dzięki temu oświetlenie spełni wszystkie wymagania użytkowników - zarówno te funkcjonalne, jak i dekoracyjne.* Pola wymagane