Downlight LED SMD

Oprawy sufitowe LED Downlight LED SMD
Oprawy sufitowe LED Downlight LED SMD

Wpuszczane panele sufitowe LED

Oświetlenie LED to dobra inwestycja, jeśli chcesz zaoszczędzić na poborze energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko. Różnorodność produktów, nowoczesne rozwiązania oraz niebanalny asortyment tego typu oświetlenia decyduje, że żarówki LED oraz panele sufitowe LED odpowiednio do rodzaju pomieszczenia czy oczekiwanego efektu.

 

Downlight LED SMD ? najwyższa jakość

Oferta naszego sklepu obfituje w nowoczesne rozwiązania, wśród których znajdziesz panele wpuszczane LED. Wykorzystują one technologię LED SMD, co owocuje szerokim kątem świecenia. Cechą paneli sufitowych LED jest także wysoka wydajność idąca w parze z niskim zużyciem energii elektrycznej. Panele wpuszczane LED mają żywotność do 30000 godzin, co umożliwia korzystanie z nich nawet przez kilka lat. Dodatkowym plusem tego typu oświetlenia jest odpowiednia liczba lumentów, która zapewnia miłe i niedrażniące oka światło.

 

Różnorodność i uniwersalność

Kupując panele sufitowe LED, wybierasz produkt uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Możesz je zamontować w biurze, kuchni, jadalni czy salonie, rezygnując z klasycznego żyrandola. Łatwy montaż, długa żywotność oraz brak substancji groźnych dla środowiska to bez wątpienia najważniejsze zalety technologii LED. Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz różnorodne kolory, kształty oraz moce poszczególnych żarówek korzystających z tego nowoczesnego rozwiązania. Wybierz te najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom i ciesz się bezpiecznym, trwałym i wydajnym źródłem światła w każdym pomieszczeniu.
Nasze panele sufitowe LED posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Pobierają znacznie mniej prądu niż klasyczne żarówki, co z pewnością przemawia na ich korzyść. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a Ty na długo zapomnisz o konieczności wymiany żarówek czy zmieniania oświetlenia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, wprowadź nowoczesność do swojego domu i ciesz się praktycznym oświetleniem, jakie dadzą Ci panele wpuszczane LED. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również między innymi lampy natynkowe LED oraz regulowane oświetlenie sufitowe LED.* Pola wymagane