Downlight LED SMD

Wpuszczane panele sufitowe LED

Oświetlenie LED to dobra inwestycja, jeśli chcesz zaoszczędzić na poborze energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko. Różnorodność produktów, nowoczesne rozwiązania oraz niebanalny asortyment tego typu oświetlenia decyduje, że żarówki LED oraz panele sufitowe LED odpowiednio do rodzaju pomieszczenia czy oczekiwanego efektu.

 

Downlight LED SMD ? najwyższa jakość

Oferta naszego sklepu obfituje w nowoczesne rozwiązania, wśród których znajdziesz panele wpuszczane LED. Wykorzystują one technologię LED SMD, co owocuje szerokim kątem świecenia. Cechą paneli sufitowych LED jest także wysoka wydajność idąca w parze z niskim zużyciem energii elektrycznej. Panele wpuszczane LED mają żywotność do 30000 godzin, co umożliwia korzystanie z nich nawet przez kilka lat. Dodatkowym plusem tego typu oświetlenia jest odpowiednia liczba lumentów, która zapewnia miłe i niedrażniące oka światło.

 

Różnorodność i uniwersalność

Kupując panele sufitowe LED, wybierasz produkt uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Możesz je zamontować w biurze, kuchni, jadalni czy salonie, rezygnując z klasycznego żyrandola. Łatwy montaż, długa żywotność oraz brak substancji groźnych dla środowiska to bez wątpienia najważniejsze zalety technologii LED. Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz różnorodne kolory, kształty oraz moce poszczególnych żarówek korzystających z tego nowoczesnego rozwiązania. Wybierz te najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom i ciesz się bezpiecznym, trwałym i wydajnym źródłem światła w każdym pomieszczeniu.
Nasze panele sufitowe LED posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Pobierają znacznie mniej prądu niż klasyczne żarówki, co z pewnością przemawia na ich korzyść. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a Ty na długo zapomnisz o konieczności wymiany żarówek czy zmieniania oświetlenia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, wprowadź nowoczesność do swojego domu i ciesz się praktycznym oświetleniem, jakie dadzą Ci panele wpuszczane LED. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również między innymi lampy natynkowe LED oraz regulowane oświetlenie sufitowe LED.* Pola wymagane