Downlight Power LED

Oprawy sufitowe LED Downlight Power LED
Oprawy sufitowe LED Downlight Power LED

Do punktowego oświetlenia zastosuj oprawy LED kierunkowe

Oprawy sufitowe Downlight Power LED charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz szerokim zastosowaniem. Znajdą swoje miejsce w podwieszanych sufitach w jadalni, kuchni a także w zakładach fryzjerskich. Oprawki LED Downlight z tej kategorii posiadają diody Power LED lub diody jednej z wiodących marek na rynku oświetleniowym - CREE. Produkty wystepują w róznych mocach oraz modelach. Oprawy Downlight Power LED są wykonane z najwyższej jakości podzespołów, to z kolei pozwala na długą żywotność produktu. Oprawki LED posiadają 2 letnią gwarancję oraz są zgodne z normami CE oraz RoHS.

 

Oświetlenie ledowe, które z roku na rok ma coraz więcej entuzjastów, jest doskonałym rozwiązaniem, niosącym sporą oszczędność, wygodę oraz przyjemność użytkowania. Zastosowań tego typu oświetlenia jest wiele. Dowiedz się, jak wprowadzić nowoczesność do swojego domu ? poznaj oświetlenie sufitowe kierunkowe, doskonale sprawdzające się w każdym pomieszczeniu.


Uniwersalność i nowoczesność

Oprawy sufitowe LED, dostępne w naszym asortymencie, mają szerokie przeznaczenie. Każdy model wyposażony jest w diody Power LED lub diody firmy CREE, będącej jedną z wiodących marek na rynku. Wybierając oprawy sufitowe LED Downlight, stawiasz na najwyższej jakości produkt, wykonany z najlepszych podzespołów, zapewniających długą żywotność.
Na każdy model, tak samo jak na każdy inny produkt w naszym sklepie, udzielamy dwuletniej gwarancji. Oprawy sufitowe LED są zgodne z normami CE oraz RoHS. Oświetlenie sufitowe kierunkowe to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie do każdego pomieszczenia, zapewniające jednocześnie pomysłową i stylową dekorację.

 

Gdzie wykorzystać oprawy sufitowe LED

Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu tego typu oświetlenia bez problemu zamontujesz je w różnorodnych pomieszczeniach. Oświetlenie sufitowe kierunkowe świetnie sprawdzi się m.in. w:
?    zakładach fryzjerskich;
?    salonach kosmetycznych;
?    na sufitach i ścianach;
?    biurach;
?    restauracjach i hotelach.
Różnorodność mocy, kolorów i rozmiarów gwarantuje, że oprawy sufitowe LED dobierzesz stosownie do swoich potrzeb i zastosowań.

 

Czemu LED jest lepszy

Inwestując w oświetlenie LED, masz pewność niezawodnych produktów, które ułatwią Ci właściwe doświetlenie każdego pomieszczenia. Ledowe oświetlenie sufitowe kierunkowe to także doskonała alternatywa dla zwykłych żarówek, które trzeba wymieniać dość często, przy okazji zanieczyszczając środowisko. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wybierz najlepsze oprawy sufitowe LED i ciesz się pewnym i nowoczesnym źródłem światła w swoim domu! W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również między innymi oprawy sufitowe okrągłe, kwadratowe oraz wodoszczelne oprawy hermetyczne.* Pola wymagane