Sufitowe hermetyczne

Oprawy sufitowe LED Sufitowe hermetyczne
Oprawy sufitowe LED Sufitowe hermetyczne

OPRAWY SUFITOWE LED HERMETYCZNE Z OCHRONĄ IP65

Oświetlenie LED bije rekordy popularności. Czemu się dziwić ? w końcu jest oszczędne, trwałe i ekologiczne. Dobrze spisuje się w każdym domu, zakładzie czy biurze, a Ty możesz zapomnieć o niewłaściwym oświetleniu czy męczącym zmienianiu żarówek co parę miesięcy. Wybierz właściwy model, zamontuj dedykowane oprawy hermetyczne, halogeny LED sufitowe i korzystaj z nowoczesnego rozwiązania!

 

LEDOWE ŚWIATŁO W KUCHNI I ŁAZIENCE

Pomieszczenia o podwyższonej wilgotności potrzebują specjalnego oświetlenia i oprawy, która pozwoli na swobodne, bezpieczne i pewne wykonywanie codziennych czynności. W ofercie naszego sklepu znajdziesz oprawy sufitowe wodoodporne - halogeny LED sufitowe, dedykowane właśnie do tego typu pomieszczeń. Oprawy hermetyczne mają klasę szczelności IP65, co umożliwia im pracę w trudniejszych warunkach. Z powodzeniem zamontujesz je w meblach kuchennych czy łazienkowych, tworząc dowolne dekoracje i kombinacje odpowiadające Twoim potrzebom. Do największych zalet, którymi charakteryzują się oprawy hermetyczne, należy bez wątpienia trwałość, a także przystosowanie do pomieszczeń o dużej wilgotności oraz najwyższa jakość wykonania.

 

KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju oprawy sufitowe wodoodporne i halogeny LED sufitowe, które dostosujesz do własnych potrzeb oraz dobierzesz zgodnie z ich przeznaczeniem. Na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając oprawy hermetyczne: ? kolor i faktura ? kształt ? nieruchoma bądź ruchoma oprawa, która umożliwia ustawienie odpowiedniego kąta świecenia żarówki. Oprawy sufitowe wodoodporne dedykowane są do żarówek LED GU10 i LED MR16, posiadających średnicę 50 mm.

 

HALOGENY LED SUFITOWE ? DOBIERZ DO WŁASNYCH POTRZEB

Wybierz oświetlenie ledowe, jeśli zależy Ci na trwałym efekcie oraz pewnym źródle światła. Zanim kupisz oprawy hermetyczne, zapoznaj się z ich zastosowaniem oraz przeznaczeniem, aby uzyskać jak najlepszy efekt i maksymalnie dobrze dopasować produkt do rodzaju pomieszczenia oraz swoich potrzeb. Plusem jest tutaj niska cena, która charakteryzuje oprawy sufitowe wodoodporne, świetnie sprawdzające się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również między innymi oprawy sufitowe okrągłe oraz oprawy halogenowe kwadratowe.* Pola wymagane