Sufitowe hermetyczne

Oprawy sufitowe LED hermetyczne z ochroną IP65

Oświetlenie LED bije rekordy popularności. Czemu się dziwić – w końcu jest oszczędne, trwałe i ekologiczne. Dobrze spisuje się w każdym domu, zakładzie czy biurze, a Ty możesz zapomnieć o niewłaściwym oświetleniu czy męczącym zmienianiu żarówek co parę miesięcy. Wybierz właściwy model, zamontuj dedykowane oprawy hermetyczne i korzystaj z nowoczesnego rozwiązania!


Ledowe światło w kuchni i łazience

Pomieszczenia o podwyższonej wilgotności potrzebują specjalnego oświetlenia i oprawy, która pozwoli na swobodne i bezpieczne i pewne wykonywanie codziennych czynności. W ofercie naszego sklepu znajdziesz oprawy sufitowe wodoodporne, dedykowane właśnie do tego typu pomieszczeń. Oprawy hermetyczne mają klasę szczelności IP65, co umożliwia im pracę w trudniejszych warunkach. Z powodzeniem zamontujesz je w meblach kuchennych czy łazienkowych, tworząc dowolne dekoracje i kombinacje odpowiadające Twoim potrzebom. Do największych zalet, którymi charakteryzują się oprawy hermetyczne, należy bez wątpienia trwałość, a także przystosowanie do pomieszczeń o dużej wilgotności oraz najwyższa jakość wykonania.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

>W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju oprawy sufitowe wodoodporne, które dostosujesz do własnych potrzeb oraz dobierzesz zgodnie z ich przeznaczeniem. Na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając oprawy hermetyczne:
•    kolor i faktura
•    kształt
•    nieruchoma bądź ruchoma oprawa, która umożliwia ustawienie odpowiedniego kąta świecenia żarówki.


Oprawy sufitowe wodoodporne dedykowane są do żarówek LED GU10 i LED MR16, posiadających średnicę 50 mm.
Wybierz oświetlenie ledowe, jeśli zależy Ci na trwałym efekcie oraz pewnym źródle światła. Zanim kupisz oprawy hermetyczne, zapoznaj się z ich zastosowaniem oraz przeznaczeniem, aby uzyskać jak najlepszy efekt i maksymalnie dobrze dopasować produkt do rodzaju pomieszczenia czy swoich potrzeb. Plusem jest tutaj niska cena, która charakteryzuje oprawy sufitowe wodoodporne, świetnie sprawdzające się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
* Pola wymagane