Kontrolery LED

Kontrolery LED
Kontrolery LED

Ściemniacze do żarówek LED Ściemniacze LED RGB z pilotem IR RGB z pilotem radiowym Z panelem dotykowym WIFI DMX BLUETOOTH Wzmacniacze RGB Sterowniki Mi Light

 

 

Kontrolery LED - kontroluj swoje oświetlenie

Technologia LED daje niezwykle szerokie możliwości, jeśli chodzi o oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Nie tylko możemy podnieść komfort użytkowania oświetlenia i obniżyć koszta związane z poborem energii elektrycznej. Zyskujemy także szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o dodatkowe efekty świetlne. Z pomocą taśm LED, lamp i paneli możemy tworzyć wyjątkowe rozwiązania, w których światło pełni rolę nie tylko użytkową, ale również dekoracyjną. Możemy na przykład podświetlać stopnie na klatce schodowej, poręcze schodowe, półki i witryny meblowe czy okolice telewizora. Większa ilość taśm zintegrowana z użyciem kontrolerów sprawdza się w lokalach przestrzeni publicznej, w szczególności w dyskotekach i pubach.

 

Aby wykorzystać możliwości, jakie daje nam technologia LED, razem z oświetleniem, stosuje się również kontrolery LED. Pozwalają one sterować światłem, uzyskiwać dodatkowe efekty, jak ściemnianie, rozjaśnianie, migotanie i nie tylko. Kontrolery LED dają szerokie możliwości szczególnie w przypadku oświetlenia LED RGB, czyli kolorowego. Kontroler LED pozwoli uzyskać różnorodne efekty dekoracyjne niezastąpione w przypadku oświetlenia świątecznego, dyskotekowego, oświetlenia w pubie czy w nowoczesnym mieszkaniu.

 

Wybierz kontroler LED o szerokich możliwościach

W prezentowanej kategorii naszego sklepu dostępne są kontrolery LED umożliwiające sterowanie oświetleniem. Proponujemy Państwu ściemniacze LED i ściemniacze do żarówek, w tym standardowe ściemniacze LED 230V, kontrolery z pilotem na podczerwień z zadziwiającą ilością funkcji oraz z pilotem radiowym o zwiększonym zasięgu, a także kontrolery LED z panelem dotykowym. Proponujemy również wzmacniacze RGB do dłuższych taśm LED, kontrolery DMX, odbiorniki WiFi oraz wielostrefowe sterowniki LED RGB/RGBW (sterowniki MI light) niezastąpione w oświetleniu dekoracyjnym dyskotek, sal bankietowych i pubów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z markowym asortymentem. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w doskonałych cenach. Bez trudu znaleźć można wśród nich kontroler LED spełniający nawet najwyższe oczekiwania, ściemniacz LED, wzmacniacz RGB i wiele więcej.
* Pola wymagane