Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe
Lampy ogrodowe

Świecące kule ogrodowe

Oprawy dogruntowe i najazdowe LED

Lampy ogrodowe stojące

Lampy do oczka wodnego

Lampy parkowe i ogrodowe na słupie Kinkiety ogrodowe Lampy ogrodowe wiszące

Lampy ogrodowe solarne LED

Lampy zewnętrzne do zabudowy

Fundamenty

Kostka brukowa LED

Projektory LED do ogrodu

Girlanda ogrodowa

 

 Lampy ogrodowe - dekoracyjne oświetlenie ogrodów

Oświetlenie ogrodowe pełni bardzo ważną rolę w dekoracji ogrodów. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu oświetlenie ogrodowe cechujące się bardzo dobrą jakością wykonania i estetycznym wykończeniem. Wszyskie lampy ogrodowe przeznaczone są do użytku zewnętrznego. <strong >Oprawy do ogrodu oferowane przez naszą firmę dostępne są w dwóch wariantach wykonania. Pierwszy z nich to aluminium, a drugi to stal nierdzewna. Każdy produkt jest zgodny z normami CE i RoHS. Uniwersalny kształt opraw ogrodowych sprawdzi się w każdym ogrodzie lub parku. Lampy idealnie oświetlają alejki i dodają nowoczesności i designu w każdym miejscu gdzie są użytkowane. Duża oferta jaką dysponujemy napewno pozwoli Ci wybrać lampy do ogrodu i stworzyć wymarzony klimat.

 

Świecące kule ogrodowe - ogród nowoczesny

Świecące kule ogrodowe to idealne dopełnienie nowoczenego ogrodu oraz tarasu. Kule ogrodowe dostępne są w pięciu rozmiarach więc każdy wybierze idealny dla siebie. Źródłem światła w ogrodowej kuli może być każda żarówka z gwintem E27 nie przekraczająca mocy 60W. Klosz kuli został wykonany z wysokiej jakości polimetakrylu co pozwala na użytkowanie produktu również w sezonie zimowym. Produkt bardzo często stosowany jako oświetlenie wejścia do domu i tarasu tworząc przy tym rewelacyjny klimat.

 

 

Lampy ogrodowe stojące - oświetlenie ogrodu i nie tylko

Słupki ogrodowe LED znajdą swoje zastosowanie nie tylko w ogrodzie. Produkt może również oświetlać alejki, ogrodowe schody, wejścia do domu, firmy i restauracji. Modele lamp stojących wykonane ze stali nierdzewnej, oraz aluminium. Lampy z naszej oferty w zależności od modelu wykonane są w różnych wariantach kolorystycznych. Słupki ogrodowe posiadają poliwęglanowy klosz chroniący źródło światła przed czynnikami zewnętrznymi. Każdy produkt jest zgodny z normami CE i RoHS.

 

Lampy dogruntowe i najazdowe - oświetlenie alejek i drzew

Lampy ogrodowe mocowane w ziemi są idealnym produktem do dekoracyjnego oświetlenia alejek ogrodowych. Zitegrowane źródło światła o wąskim kącie świeceania pozwala doświetlić elewację, drzewa przy czym nadać im dodatkowego uroku. Szyba o grubości 6mm wykonana z hartowanego szkła chroni oprawę przezd zalaniem jej wodą. W oprawach dogruntowych zastosowane najlepsze diody LED dzięki czemu produkty będą służyć przez długie lata. Produkty z naszej oferty są zgodne z normami CE i RoHS. Nowością na rynku są świecące kostki brukowe z diodami LED. Kostki imitująca bruk , liniowe lampy 24V na podjaz cięszące się coraz większym uznaniem. 

 

  

Lampy do oczka wodnego - podwodne oświetlenie

Lampy do oczka wodnego to rewelacyjna dekoracja ogrodowa mająca wiele zastosowań. Oprawa może oświetlać taflę wody oraz może zostać podłączona pod wodą. Lampy idealnie sprawdzają się w mniejszych oczkach. Do motażu oprawy potrzeba jest żarówka z trzonkiem MR16 o średnicy 50mm zasilana napięciem 12V. Lampa do oczka wodnego jest bardzo często używana jako oświetlenie basenów. Nadaje ona niesamowitego klimatu podczas wieczorych kąpieli w basenie. Lampa do basenu wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

 

Lampy parkowe i ogrodowe na słupie - ekologiczne parki

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę nie tylko na oszczędność produktu, ale również na to czy jest on przyjazny dla środowiska. Używając do lamp parkowych żarówek LED z gwintem E27 lub E40 możemy być tego pewni, ponieważ nie zawierają one szkodliwych substancji dla środowiska w tym również rtęci. Lampy parkowe są idealnym rozwiązaniem dla nowo powstałych parków oraz ogrodów. Wykonane z wysokiej jakości aluminium będą służyć przez długie lata.

 

 
* Pola wymagane