Lampy przemysłowe LED PRO

Lampy przemysłowe LED PRO
Lampy przemysłowe LED PRO

Naświetlacze LED NICHIA Oprawy High Bay LED PRO Lampy uliczne LED PRO Oprawy LED na stacje paliw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tej kategorii prezentujemy wysokiej jakości lampy przemysłowe LED. Znajdują się tutaj lampy uliczne LE PRO, oprawy przemysłowe, oprawy high bay LED PRO, naświetlacze a także lampy przeciwwybuchowe czy też takie, które przystosowane są do montażu w wiatach stacji paliwowych. Produkty z tej serii złożone są z najwyższej klasy podzespołów pochodzących od uznanych, światowych producentów takich jak: NICHIA czy MEAN WELL. Lampy przemysłowe LED Profesjonalne posiadają doskonałe właściwości świetlne, dzięki czemu spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania klienta, w każdych nawet najbardziej wymagających warunkach. Najważniejszą oraz najbardziej zadowalającą cechą oświetlenia przemysłowego LED PRO jest gwarancja, nawet do 5 lat!

 

Gdzie najczęściej wykorzystuje się lampy przemysłowe LED?

Technologia LED staje się coraz bardziej popularna i skutecznie konkuruje z tradycyjnym rodzajem oświetlenia. Znajduje swoje zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w zakładach przemysłowych i na halach produkcyjnych.

 

Bardzo często lampy przemysłowe muszą pracować w trudnych warunkach ? przy dużym zapyleniu, niestabilnym napięciu oraz w oparach, które zawarte są w powietrzu. Lampy przemysłowe wykorzystujące technologię LED gwarantują prawidłowe funkcjonowanie we wszelkiego typu obiektach, takich jak hale produkcyjne, magazyny, parkingi, centra handlowe. Technologię LED wykorzystuje się także w specjalnych naświetlaczach, które służą do oświetlania billboardów, budynków, ogrodów i parków.

 

Jakie są zalety lamp przemysłowych LED?

Lampy przemysłowe wykorzystujące technologię LED mają wiele zalet. Do największych należy ich wysoka energooszczędność. W porównaniu z innymi źródłami światła, lampy przemysłowe LED zużywają od 50 do 70% mniej energii elektrycznej. Warto przy tym wspomnieć, że ich czas pracy jest 4-5 razy dłuższy niż czas pracy standardowych lamp, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe środki na ich serwisie i wymianie.

 

Wykorzystanie oświetlenia LED nie tylko pozwala zredukować koszty zużywanej energii, ale także umożliwia oświetlenie ściśle określonych obszarów w halach produkcyjnych lub na liniach montażowych. Lampy przemysłowe LED nie powodują niekorzystnego efektu stroboskopowego tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych jarzeniówek. Poprawia to bezpieczeństwo pracujących na hali pracowników.

 * Pola wymagane