Lampy uliczne LED

Oświetlenie uliczne działające w oparciu o technologię LED to obecnie najbardziej oszczędne spośród dostępnych rozwiązań. Lampy uliczne LED zużywają niewiele energii, a przy tym są wysoce ekologiczne. Wykorzystując oświetlenie uliczne LED w dużych miastach, jak również w małych miejscowościach, można zauważalnie ograniczyć koszta związane z oświetleniem ulic, skrzyżowań i skwerów po zmroku.

 

LAMPY ULICZNE LED W MIEJSKIEJ INFRASTRUKTURZE

Lampy uliczne LED bardzo dobrze nadają się do oświetlania autostrad, skrzyżowań i ulic, a także osiedli, placów, parkingów i ogrodów. Każda oprawa uliczna LED jest nie tylko ekonomiczna i energooszczędna, ale również charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami świetlnymi. Światło o wysokim kontraście powoduje iż lampy uliczne LED dostępne w naszym sklepie spełniają wszystkie wymogi stawiane oświetleniu ulicznemu.LAMPA LED ULICZNA A EKOLOGIA

 

Oświetlenie infrastrukturalne, a w szczególności lampy uliczne muszą spełniać bardzo wysokie standardy, które reguluje norma PN-EN 13201:2007, dotycząca oświetlenia dróg. Reguluje ona informacje o ograniczeniu olśnienia czy dostosowaniu widzenia w różnych porach nocy, poprzez prawidłowe oddawanie barw. Lampy uliczne nie wymagają częstej konserwacji czy serwisowania, zatem ich wykorzystanie nie generuje dodatkowych, wysokich kosztów, czyniąc z nich trwałą i energooszczędną inwestycję. Każda lampa LED uliczna dostępna w naszym sklepie spełnia nowe standardy określone w normie dotyczącej oświetlenia dróg.

 

Dodatkowym atutem nowoczesnych lamp ulicznych jest fakt, że oprawa uliczna LED generuje znacznie mniejsze ilości dwutlenku węgla (nawet do 80%) przy jednoczesnym zmniejszonym zużyciu energii elektrycznej i zachowanych wysokich parametrach oświetlenia. Lampy uliczne dostępne w ofercie Emka-Led emitują naturalne białe światło, które zbliżone jest do światła dziennego. Powoduje to, że oświetlane otoczenie jest postrzegane jako jaśniejsze, a barwy jako bardziej nasycone nawet po zmierzchu. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia ulicznego zwiększa się również poziom bezpieczeństwa na drogach, ze względu na dużo lepszą widoczność i możliwość obserwowania zarówno drogi jak i pobocza. To właśnie dlatego lampy uliczne wykorzystujące technologię LED stają się obecnie standardem zarówno w miastach jak i poza nimi, wpływając na ekologię oraz na bezpieczeństwo drogowe.

 

OPRAWY ULICZNE LED ODPORNE NA TRUDNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Dostępne w sprzedaży oprawy uliczne LED są również przystosowane do funkcjonowania w trudnych warunkach atmosferycznych. Klasa szczelności IP65 i duża odporność na różnice temperatur sprawiają, że każda dostępna w naszej ofercie lampa LED uliczna bez problemu może pracować podczas silnych mrozów, upalnych miesięcy letnich oraz przy obfitych, długotrwałych opadach deszczu i śniegu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w prezentowanej kategorii. Każda lampa LED uliczna oferowana w naszym sklepie spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w prezentowanej kategorii. Każda lampa LED uliczna oferowana w naszym sklepie spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy także lampy parkowe LED, wykonane z wysokiej jakości materiałów.* Pola wymagane