Lampy uliczne LED

Oświetlenie uliczne działające w oparciu o technologię LED to obecnie najbardziej oszczędne spośród dostępnych rozwiązań. Lampy uliczne LED zużywają niewiele energii oraz są wysoce ekologiczne. Użytkując oświetlenie uliczne LED w dużych miastach, jak również w małych miejscowościach, można zauważalnie ograniczyć koszta związane z oświetleniem ulic, skrzyżowań i skwerów po zmroku.

 

Lampy uliczne LED w miejskiej infrastrukturze

Lampy uliczne LED bardzo dobrze nadają się do oświetlania autostrad, skrzyżowań i ulic, a także osiedli, placów, parkingów i ogrodów. Są nie tylko ekonomiczne i energooszczędne, ale również charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami świetlnymi. Światło o wysokim kontraście powoduje iż lampy uliczne LED dostępne w poniższej kategorii naszego sklepu spełniają wszystkie wymogi stawiane oświetleniu ulicznemu i schodowemu.

 

Oprawy uliczne LED odporne na trudne warunki atmosferyczne

Oferowane oprawy uliczne LED są ponadto przystosowane do funkcjonowania w trudnych warunkach atmosferycznych. Klasa szczelności IP65 i duża odporność na różnice temperatur sprawiają, iż lampy LED bez problemu mogą pracować podczas silnych mrozów, upalnych miesięcy letnich oraz przy obfitych, długotrwałych opadach deszczu i śniegu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w prezentowanej kategorii. Wszystkie lampy uliczne LED oferowane w naszym sklepie spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa.

 * Pola wymagane