O firmie

O firmie
O firmie

EMKALED to hurtownia z artykułami elektrycznymi i oświetleniem w technologii LED. Jest to technologia wydajna oraz oszczędna w użytkowaniu, a także przyjazna środowisku.

Jesteśmy również autoryzowany dystrybutor kilku czołowych polski producentów i importerów oświetlenia w technologii LED. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty zgodne z Dyrektywami UE w zakresie ochrony środowiska RoHS i CE.

W lini oferowanych produktów przez naszą firmę znajdą Państwo szeroką gamę żarowek LED i POWER LED (gu10, mr16,e27,e14 etc.), taśmy LED oraz halogeny oparte na technologii SMD .

 

Dla firm oferujemy dużą ofertę oświetlenia ulicznego i parkingowego, lampy magazynowe i świetlówki LED na linie produkcyjne. Do biur i mieszkań proponujemy panele sufitowe led do sufitów typu armostrong i G-K.

W związku z szybko rozwijającym się rynkiem oświetleniowym opartym o diody LED nasza firma proponuje najnowsze rozwiązania technologiczne o najwyższej jakości.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną fachową pomoc i obsługę, jak również terminową realizacje zamówień. Wszystkie te czynniki składają się na ogromną grupę zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.


Wszelkie zamówienia importowanego towaru są dopilnowane przez importera podczas produkcji w zagranicznych fabrykach. Gwarantuje to najwyższą jakość i konkurencyjną cenę, jak również możliwości indywidualnych zamówień zaproponowanych przez Państwa produktów.

W odpowiedzi na potrzeby europejskiego rynku EMKA-LED stale powiększa linie swoich produktów.
W najbliższym czasie oferta powiększy się m.in. o oświetlenie świąteczne (sznury choinkowe, drzewka LED etc.), oświetlenia przemysłowego, paneli słonecznych (paneli fotowoltaicznych) innowacyjne produkty oparte na diodach i zarowki w technologii SMD
Zapraszamy do współpracy klientow zarówno detalicznych jak i hurtowych.* Pola wymagane