Obudowa natynkowa ramka biała do panelu sufitowego LED (60x60)

Obudowa natynkowa ramka biała do panelu sufitowego LED (60x60)
Obudowa natynkowa ramka biała do panelu sufitowego LED (60x60) [kod producenta: RAMKA60X60BIALA]
Kod produktu: RAMKA60X60BIALA
Najczęściej kupowane
21,00
zł netto
25,83
zł brutto
25.83
Kup
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

 

Obudowa natynkowa ramka do paneli LED o wymiarach 600 x 600. Ramka pozwala na montaż panelu sufitowego LED typu armstrong bezpośrednio na suficie lub ścianie. Produkt ten pozwala na łatwy i trwały montaż. Dzięki tej obudowie do paneli LED uzyskujemy równieź łatwy dostęp do zasilacza lub przetwornicy oprawy LED. Obudowa ramki wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. 

DANE TECHNICZNE:


Kolor: biały
Wymiary: 600 x 600

Materiał obudowy: tworzywo sztuczne

 

Zobacz także:

Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. zimny Armstrong 3 lata GW Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. zimny Armstrong 3 lata GW
Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. zimny Armstrong 3 lata GW
175405
126.83
126,83
zł brutto
Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. dzienny Armstrong 3 lata GW Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. dzienny Armstrong 3 lata GW
Panel LED 60x60 kaseton 40W 230V Ultra Slim B. dzienny Armstrong 3 lata GW
178604
126.83
126,83
zł brutto
Panel LED 60x60 kaseton 50W 230V Ultra Slim B. zimna Armstrong 3 lata GW Panel LED 60x60 kaseton 50W 230V Ultra Slim B. zimna Armstrong 3 lata GW
Panel LED 60x60 kaseton 50W 230V Ultra Slim B. zimna Armstrong 3 lata GW
002458AG
144.99
144,99
zł brutto
Wstecz

W tej kategorii prezentujemy ramki do różnych modeli paneli LED natynkowych jak i podtynkowych. Ramki są dostępne w różnych wymiarach. Oprócz ramek posiadam także zestawy montażowe przystosowane pod dany rodzaj panelu sufitowego LED. Produkty dostępne w naszym sklepie sprawią, że montaż stanie się prostszy.

 

Akcesoria motażowe do paneli LED -  gwarancją szybkiego i łątwego montażu

Nikt nie chce tracić czasu na ślęczenie nad instrukcją obsługi, czy też wydawać dodatkowych pieniędzy na specjalistę od montażu. Technologia LED jest nie tylko niezwykle wydajna oraz trwała, ale i bardzo łatwa w obsłudze oraz instalacji. W naszym sklepie proponujemy szeroką gamę akcesoriów przystosowanych pod dany rodzaj paneli LED. Chcąc zaaranżować sufit w oryginalny i nowoczesny sposób, możemy wybierać wśród różnorodnych ramek do paneli LED występujących w kilku kolorach oraz wymiarach. Tak niebanalne rozwiązanie pozwoli nadać naszej przestrzeni unikatowego wyglądu, a także stanowić będzie idealne uzupełnienie technologii ledowej, wspierając jej działanie oraz wydłużając żywotność świetlówek.  

 

W ofercie naszego sklepu każdy miłośnik technologii LED odnajdzie ramki do paneli LED 600x600 wykonane z bardzo trwałego aluminium w odcieniach bieli oraz srebra, a także ramki do paneli LED 1200x300 występujące w kolorze białym. Obudowa ramki z całą pewnością zapewni łatwy i szybki montaż bezpośrednio na ścianie lub suficie. Dzięki zastosowaniu ramek do paneli LED klient będzie mógł bez żadnego problemu uzyskać łatwy dostęp do zasilacza oraz przetwornicy oprawy LED. 

 

Innym produktem, który stanowi świetne dopełnienie natynkowych oraz podtynkowych paneli ledowych są linki podwieszane. Takie zestawy linek podwieszanych do paneli LED stanowią bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają sufitów typu Armstrong, a pragną zainwestować w oświetlenie ledowe, rezygnując  z przestarzałego oświetlenia tradycyjnego. Co niezwykle istotne, montaż paneli przy użyciu linek podwieszanych jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy użytkownika.

 

Panele LED 60x60 - Innowacja wśród oświetleń

Panele LED to zdecydowana innowacja wśród przestarzałych oraz zwyczajnie nudnych oświetleń sufitowych.  Oświetlenie ledowe rewolucjonizuje rynek, charakteryzując się niezwykle wysoką energooszczędnością, wydajnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Technologia diodowa jest idealną alternatywą dla tradycyjnych oświetleń, oferując tym samym czas świecenia aż do 50 tysięcy godzin oraz jak najniższe zużycie energii. Tak nowoczesny sposób oświetleń idealnie sprawdza się nie tylko w naszych domach, ale i w ogrodach, biurach, sklepach czy magazynach. Cechując się znaczną wytrzymałością na wstrząsy oraz dostępnością szerokiego spektrum barw, technologia diod elektroluminescencyjnych rzuca kompletnie nowe światło na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa. 

 

Panele LED - następca tradycyjnych kasetonów świetlówkowych 

Panele LED zostały stworzone z myślą o zastąpieniu przestarzałych opraw oświetleniowych funkcjonujących na podstawie, odchodzącej już w cień, technologii żarówek tradycyjnych oraz halogenów. Tak nowoczesny rodzaj oświetlenia stanowi gwarancję dokładnego naświetlenia nawet najtrudniejszych przestrzeni, a także możliwie najniższego zużycia energii. Szeroka dostępność paneli LED w naszej ofercie sprawia, że każdy będzie w stanie bez obaw dobrać idealny rodzaj oświetlenia do wnętrza swojego domu lub miejsca pracy. 

 

Co istotne, panele LED są niesamowicie proste w montażu, a wszystko to dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych akcesoriów pomocniczych. 

 

 * Pola wymagane