Oświetlenie dla firm

Oświetlenie dla firm
Oświetlenie dla firm

Oświetlenie LED osiedli mieszkaniowych

Plafony LED z czujnikiem ruchu na klatki schodowe i korytarze.

 

Dobre oświetlenie i bezpieczeństwo to bardzo ważny element niezbędnych we wszystkich osiedlach i wspólnotach mieszkaniowych. Jeszcze niedawno energooszczędne rowiązania były dosyć kosztowne i niedostępne dla wielu administratorów budynków. W dobie tak szybkiego rozwoju technologii oświetleniowej lampy led to już niemal standard oświetlenia klatek schodowych,korytarzy i piwnic. Nasza firma wykonała już wiele projektów modernizacji osiedli mieszkaniowych w Łodzi i w całej Polsce. Nasze rozwiązania działają już od wielu lat na wielu osiedlach , wspólnotach i kamienicach. 

 

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest plafon LED z czujnikiem ruchu. Zastosowanie czujnika ikrofalowego  pozwala na wygenerowanie jeszcze większych oszczędności. Dla spółdzielni jest to prosty sposób na wyelimonowanie problemu niezgaszonych świateł lub dodatkowych czujników czasowych, a dla mieszczańców ogromna wygoda. Znika problem szukania włącznika po ciemku zwłaszcza przy dwóch zajętych rękach np. zakupami. Wchodząc przez kolejne piętra śiwatło za nami się gasi , a przed nami zapala. Takie rozwiązanie sprawdza się stosując plafony led z czujnikiem na wejścia do klatek schodowych, plafon przy windach i ciemnych piwnicach i poddaszach. Dodatkowo czujnik ruchu z funkcją zmierzchową blokuje lampę w ciągu dnia lub w zależności od naszych potrzeb. Za pomocą odpowiedniego pokrętła ustawiamy przy jakim zaciemnieniu lampa ma zacząć działać. 

 

Plafony LED z czujnikiem z funkcją korytarzową

Bloki mieszkalne posiadające długie korytarze używają jeszcze innego typu czujnika. W takich miejscach zaleca się stosowanie plafonu LED z czujnikiem z funkcją korytarzową. Funkcja ta pozwala na utrzymanie ciągłego światła na poziomie np. 20% swojej mocy, a po rozpoznaniu ruchu zapala się na 100%. Rozwiązanie takie stosujemy w mocno zaciemnionych i długich korytarzach. Zanim pojawimy się w zasięgu czujnika nadal droga jest w małym stopniu oświetlona. Zawiększa to bezpieczeństwo i poczucie komfortu dla mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu instalatorów, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach. Dobierzemy dla Państwa odpowiednie produkty. Współpracujemy z doświadczonymi instalatorami i elektrykami pobsługującymi największe osiedla mieszkaniowe w województwie łódzkim.

 * Pola wymagane