Oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe LED
Oświetlenie przemysłowe LED

Lampy uliczne LED Lampy High Bay LED Lampy do roślin LED Wall washery LED Panele LED Lampy parkowe LED Oprawy liniowe LED Oprawy piwniczne LED Oprawy NowaLED Oprawy biurowe LED Oprawy awaryjne LED Oprawy hermetyczne LED Oprawy Luxon LED Naświetlacze architektoniczne LED

Lampy przeciwwybuchowe

Oprawy wandaloodporne

 

 

 

Technologia LED tak zrewolucjonizowała przemysł elektroniczny, że nie trudno doszukać się jej w źródłach oświetlenia domów, a także w oświetleniu przemysłowym, czy ulicznym. Zwłaszcza w tych ostatnich, wymagających otoczeniach, konieczne jest zastosowanie solidnego źródła światła. Prezentowane w tej kategorii lampy przemysłowe odznaczają się stosunkowo dużą mocą oraz światłem o szerokim zasięgu, dzięki czemu znajdą swoje praktyczne zastosowanie na ulicach, w parkach, ogrodach, a także w halach fabrycznych, magazynach, czy rozmaitych pomieszczeniach przemysłowych.

 

LAMPY PRZEMYSŁOWE LED

 

Oświetlenie przemysłowe LED to doskonałe energooszczędne rozwiązanie dla właścicieli firmy, czy urzędników, którzy dążą do redukcji kosztów finansowych. Duża energooszczędność, wieloletnia żywotność oraz bardzo niskie koszty eksploatacji czynią lampy przemysłowe LED najlepszym źródłem światła w tego typu przestrzeniach.

 

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór produktów mających zastosowanie w oświetleniu przemysłowym i ulicznym, występujące w kilku wersjach:

 

Lampy uliczne LED stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku oświetlenia m.in. autostrad, skrzyżowań, ulic, parkingów, ogrodów, czy wszelkiego rodzaju osiedli. Miejsca, w których są wykorzystywane, determinują ich przystosowanie do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych, stąd klasa szczelności IP65, duża odporność na różnice temperatur oraz światło o wysokim kontraście. To, co wyróżnia lampy uliczne LED na tle innych produktów, to niezwykła wydajność, sięgająca do 100 lumenów na watt.

 

Lampy High Bay LED to idealna alternatywa dla metahalogenowych źródeł światła. Swoje zastosowanie znajdą głównie w oświetlaniu różnego rodzaju obiektów przemysłowych, np. hal i zakładów produkcyjnych, hal przemysłowych, czy magazynów wysokiego składowania. Lampy High Bay LED dostępne w naszym asortymencie to starannie wyselekcjonowane produkty, zgodne z normami CE i RoHS. Szeroki wybór lamp o różnych mocach i barwach świecenia, sprosta oczekiwaniom każdego klienta.

 

Lampy do roślin LED sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brak naturalnego nasłonecznienia. Przemysłowa hodowla z tego rodzaju oświetleniem będzie niezwykle efektowna, za sprawą innowacyjnej technologii LED, która wykorzystuje wybrane fale i umożliwia osiągniecie trzech faz rozwojowych roślin: wegetatywnej, wzrostowej i pokwitania.

 

Wall washer LED, dzięki klasy szczelności IP65 to lampa, która odznacza się bezawaryjną pracą w trudnych warunkach atmosferycznych. Dlatego ten rodzaj przeznaczony jest do oświetlania elewacji domów mieszkalnych, obiektów przemysłowych lub budynków kulturowych. Lampa wall washer LED, dzięki wąskiemu kątowi świecenia zapewnia długi strumień świetlny przy oświetlaniu ściany lub wybranego punktu. W naszej ofercie znajdują się produkty o mocy od 12 do 18 W oraz odznaczające się różnorodnością świecenia.

 

Panele LED przeznaczone są głównie do oświetlania biura lub pokojów, gdyż oprócz wysokiej jakości odznaczają się wysoką estetyką wykonania. Nadają się zarówno do montażu na suficie, jak i na ścianie. Prezentowane przez nas panele LED występują w dwóch rozmiarach oraz różnych mocach.

 

Lampy parkowe LED znajdujące się w naszym sklepie to doskonałe połączenie wysokiej jakości produktu z jego nietuzinkowym, stylowym wyglądem. Sprawdzą się doskonale w oświetlaniu skwerów, parków, czy osiedli, będąc jednocześnie przyjazne środowisku.

 

Oprawy liniowe LED wykorzystywane są do oświetlenia przemysłowego oraz dzięki ciekawemu designowi: do biur, sal konferencyjnych, a także supermarketów. Dostępne w mocach 40 lub 60 W oraz dwóch barwach świecenia: białej ciepłej i białej dziennej.

 

Oprawy piwniczne LED to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz świecenia w korytarzach piwnicznych lub klatkach schodowych. Niektóre z naszych modeli wyposażono w mikrofalowe czujniki ruchu oraz osłonę klosza, zabezpieczającą go przed uszkodzeniami.

 

Oprawy firmy NowaLED to wysokiej jakości, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce produkty, stanowiące połączenie najnowocześniejszej technologii oraz najlepszych podzespołów. Te profesjonalne oprawy stworzone zostały pod praktycznie każde warunki eksploatacyjne. Ponadto oprawy NowaLED posiadają możliwość sterowania przez najnowsze systemy np. DALI, Touch DIM, czy CLO.

 

Oprawy biurowe LED to idealny zamiennik tradycyjnych opraw świetlówkowych, który dzięki nowoczesnemu wyglądowi sprawdzi się doskonale w biurach, sklepach, czy salach konferencyjnych.

 

Oprawy awaryjne LED to nieodłączne elementy, służące oświetleniu wyjść i dróg ewakuacyjnych w budynkach przemysłowych i użytku publicznego. Obecność nowoczesnych i oszczędnych diod LED sprawia, że odznaczają się one wysoką żywotnością.

 

Oprawy hermetyczne LED z powodzeniem zastępują świetlówki zamknięte w obudowach. Wyróżniają się na tle innych produktów niewymiennym źródłem światła opartym o najnowocześniejsze diody LED, co stanowi gwarancję ich wysokiej wydajności oraz żywotności przekraczającej 40000 godzin. Sprawdzą się doskonale w miejscach, gdzie panują ciężkie warunki atmosferyczne, np. obiekty przemysłowe, myjnie, czy wiaty.
* Pola wymagane