Panele led typu armstrong

Panele sufitowe LED Panele led typu armstrong
Panele sufitowe LED Panele led typu armstrong

Panele sufitowe LED kwadratowe doskonale ozdobią sufit i dodadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku. Panele LED są dedykowane do sufitów typu armstrong. Znajdą zastosowanie w biurach, hotelach, restauracjach jak i również w domu. Produkty LED z tej kategorii są wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Posiadają neutralną barwę świecenia. Jest ona przyjazna dla oka i nie męczy wzroku. Panele sufitowe LED 60x60  oferowane przez nasz sklep są dostępne w różnych mocach i barwach świecenia. Ich żywotność sięga 50 000 godzin, co oznacza że będą służyły przez długie lata. Panele sufitowe LED posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.

 

Panele LED 60x60 - innowacyjne oświetlenie sufitowe

Panele sufitowe LED to ultranowoczesne rozwiązanie posyłające żyrandole do lamusa i otwierające drzwi minimalistycznemu designowi oraz lekkości formy we wnętrzach. Czym są? Lampy ledowe to zupełna innowacja - bezżarnikowe, półprzewodnikowe źródło światła będące alternatywą dla żarówek tradycyjnych, halogenów i świetlówek. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych, panele LED niemal całą dostarczoną energię przekształcają w światło, produkując przy tym minimum ciepła. Dzięki temu są bezpieczne w użytkowaniu i dużo bardziej efektywne od innych rozwiązań - oszczędność energii w porównaniu do zwykłych żarówek to aż 90%, przy czym światło diodowe ma również szereg innych zalet. 

 

Montaż paneli sufitowych LED pozwala na uzyskanie w pomieszczeniu oświetlenia o natychmiastowym starcie, a czas osiągnięcia pełnej jasności lamp to mniej niż 1 sekunda. Co więcej, możliwym jest uzyskanie światła w kolorze wybranym z  szerokiej gamy, na co nie pozwalają inne typy oświetlenia. Niewątpliwie jest to duży plus, dzięki któremu możemy dopasować nastrój wnętrza do sytuacji.  Znaczącą zaletą jest także żywotność paneli LED, która wynosi niebagatelne 50 tysięcy godzin. Minimalizuje to istotnie koszty utylizacji zużytych lamp i negatywny wpływ na środowisko. 

 

Panele LED do sufitów typu Armstrong i ich zastosowanie

Kwadratowe panele sufitowe LED typu Armstrong to połączenie nienachalnej elegancji, nonszalancji i ultranowoczesności. Sprawdzi się w designerskich, jak i minimalistycznych wnętrzach, nie tylko pięknie je rozświetlając, ale swoim wyglądem dodając im szyku i uroku. Ze względu na właściwości energooszczędne, dużą efektywność pracy i otrzymywane z nich naturalne, białe światło, doskonale sprawdzą się w miejscach potrzebujących znaczącego doświetlenia, w których przebywa dużo ludzi - a więc w biurach, hotelach, czy restauracjach. Jako że nie są wrażliwe na częstotliwość włączania i wyłączania, znajdą swoje zastosowanie także w toaletach czy pracowniczych kuchniach oraz stołówkach. Oszczędnym, miłym dla oka i nowoczesnym rozwiązaniem, będzie zastosowanie paneli sufitowych LED także w domu.

 

Sufit typu Armstrong z zamontowanymi panelami LED zda egzamin również w sklepach wielkometrażowych, centrach handlowych czy magazynach, ze względu na ogromną oszczędność w porównaniu do oświetlenia takich powierzchni tradycyjnymi metodami.

 

Rodzaje paneli LED do sufitów podwieszanych - 60x60, 120x30, 120x60

By zaaranżować sufit w optymalny sposób, ważne jest dobranie odpowiedniego rodzaju lampy. Dla przykładu, dostępne są panele LED 60x60, idealne do zastosowania w przypadku subtelnego, małego punktu świetlnego. W ofercie sklepu znajdziemy także sprawdzające się w roli głównego oświetlenia w pomieszczeniu, możliwe do zamontowania na suficie, jak i na ścianie panele LED 60x60. Dzięki nim każde pomieszczenie może zostać doświetlone, bez względu na jego wielkość czy kształt. Bogactwo oferty pozwala również na wybór lampy w niestandardowym dla sufitu typu Armstrong, prostokątnym kształcie. Taka forma pozwala na zaadaptowanie wnętrza do dowolnych celów - na przykład w hali produkcyjnej, nad taśmą produkcyjną. Przykładem takiego rozwiązania jest panel LED 120x30.

 

Dzięki innowacyjności i licznym zaletom, oświetlenie LED opanowało rynek i stało się niekwestionowanym liderem wśród wszystkich typów żarówek. Zastosowanie paneli LEDowych jest więc rozwiązaniem nie tylko ekonomicznym, ale także przyjaznym dla portfela i środowiska.

 


* Pola wymagane