Panele kwadratowe podtynkowe

Panele sufitowe LED Panele kwadratowe podtynkowe
Panele sufitowe LED Panele kwadratowe podtynkowe

Panele sufitowe LED kwadratowe to jeden z lepszych sposobów na oświetlenie powierzchni biurowych, korytarzy, przedpokoi, jadalni czy też kuchni. Ich zastosowanie jest ogromne. Źródłem ich światła są nowoczesne diody LED typu SMD2835. Charakteryzują się szerokim kątem świecenia, dzięki któremu światło jest dobrze rozproszone. Panele wykonane są z najwyższej jakości podzespołów, co przekłada się na długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie. Dostepne są w trzech typowych barwach świecenia: biały ciepły, biały dzienny, biały zimny oraz w mocach od 3 do 24W.

 

Panele kwadratowe LED - nowoczesne oświetlenie sufitowe

Panele kwadratowe LED zostały stworzone z myślą o innowacyjnym oświetleniu sufitowym, które dodatkowo odznacza się ciekawą i nowoczesną stylistyką. Sprawdzą się one doskonale przy oświetlaniu wszystkich powierzchni biurowych, sal konferencyjnych, korytarzy, przedpokoi, a także jadalni i kuchni. Słowem: wszędzie tam, gdzie oprócz światła liczy się także estetyka. Prosty design i fakt, iż występują w różnych rozmiarach, sprawiają, że da się je doskonale wkomponować w każde wnętrze.

 

Panele kwadratowe LED charakteryzują się szerokim kątem świecenia, co skutkuje dobrym rozproszeniem światła. Zastosowano w nich nowoczesne diody LED typu SMD2835, które świecić mogą w trzech odcieniach: biały-ciepły, biały-zimny lub biały-dzienny. Przy czym należy pamiętać, że im chłodniejsza barwa, tym bardziej odczuwalna jest ilość emitowanego światła. Panele podtynkowe LED wykonane zostały z najwyższej jakości podzespołów, co w efekcie przynosi ich długotrwałą i bezawaryjną pracę.  

 

Korzyści z zastosowania paneli kwadratowych LED 

Panele podtynkowe LED, dzięki zastosowaniu w nich mlecznego klosza, sprawiają, że światło jest przyjazne i nierażące dla oczu. Emitowane przez nie światło jest doskonale rozproszone, dlatego idealnie nadają się one do stosowania w pomieszczeniach użytkowych, zwłaszcza biurowych. Panele LED kwadratowe z powodzeniem wypierają stare oprawy rastrowe, które bardzo odbiegają od siebie pod względem stylistycznym. Pomieszczenia, w których jako oświetlenie stosuje się panele podtynkowe LED, wyglądają zarówno elegancko, jak i bardzo nowocześnie. 

 

Technologia LED niesie ze sobą wiele korzyści, a najbardziej kluczową z nich jest oczywiście energooszczędność, która prowadzić może do aż 10-krotnie mniejszego zużycia energii niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Stosowanie paneli kwadratowych LED to nie tylko sposób na stworzenie stylowego oświetlenia w biurach, korytarzach, czy salach konferencyjnych, ale także znaczna redukcja kosztów. Panele podtynkowe LED odznaczają się długą żywotnością, co z kolei prowadzi do niskich kosztów eksploatacyjnych. Ich duża wytrzymałość zapobiega uszkodzeniom, a tym samym nie powstaje konieczność częstego serwisowania. Nie można również zapominać o aspekcie ekologicznym, gdyż jak powszechnie wiadomo, technologia LED działa nieszkodliwie dla środowiska naturalnego. 

 

Panele wpuszczane ledowe są niezwykle łatwe w montażu, dzięki czemu dają także wiele możliwości niestandardowego użytkowania. Minimalistyczny, kwadratowy design sprawia, że doskonale sprawdzą się również jako wmontowane w meble lub podwieszane na linkach. Dzięki różnym sposobom montażu, np. w suficie podwieszanym, panele kwadratowe LED stanowią doskonały sposób oświetlenia wszystkich powierzchni użytkowych. To opcja łącząca w sobie stylowy wygląd, gwarancję bezpieczeństwa dla wzroku, energooszczędnosć i płynący za nią szereg korzyści oraz wyraz troski o środowisko.* Pola wymagane