Panele MultiWhite

Panele sufitowe LED Panele MultiWhite
Panele sufitowe LED Panele MultiWhite

Panele sufitowe LED MultiWhite są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem dla oświetlenia. Świecą one w różnych barwach światła białego: ciepłym, dziennym oraz zimnym. Są doskonałą alternatywą dla osób niezdecydowanych jaką barwę światła wybrać. Panele LED MultiWhite są również dostępne z opcją ściemniania, dzięki której można dopasować jasność światła według własnych upodobań. Panele LED oferowane przez nasz sklep są zarówno okrągłe jak i kwadratowe o mocy od 6 do 18 W.

 

Panele LED - doskonały sposób na efektowne oświetlenie

Odpowiednio dobrane oprawy oświetleniowe mogą wydobyć piękno pomieszczenia, w którym je zastosowano. Dobre źródło światła sprzyja wypoczynkowi, buduje nastrój i tworzy klimat wnętrza. Dlatego właśnie oświetlenie każdego pomieszczenia wymaga odpowiedniego projektu. Popularnym ostatnio rozwiązaniem na efektowne oświetlenie domu i biura są panele LED, a więc niezwykle estetyczne źródła światła, które można instalować na suficie. Panele dostępne są w wersji prostokątnej, kwadratowej i okrągłej. Ich niepodważalną zaletą jest fakt, że świecą równomiernie, całą swoją powierzchnią i emitują przy tym przyjazną dla oka barwę. 

 

Panele LED stanowią doskonałą alternatywę dla opraw sufitowych z żarówką. Dzięki temu, że dostępne są w różnych wielkościach, mocach i kształtach, można jest stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mają płaską obudowę, a to z kolei sprawia, że można je z powodzeniem stosować w przypadku płyt G-K. Dla tych, poszukujących jeszcze bardziej efektownych źródeł światła, ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się designerskie  panele LED multiwhite, które posiadają trzy tryby świecenia.

Panele LED multiwhite - koniec problemu z wyborem barwy światła

 

Do tej pory, planując oświetlenie za pomocą paneli LED, musieliśmy zmagać się z wyborem barwy światła. Należało podjąć w tym przypadku bardzo przemyślaną decyzję, gdyż po montażu zmiana barwy światła okazywała się niemożliwa bez demontażu opraw. Na szczęście, wraz z rozwojem innowacyjnych technologii, pojawiły się na rynku niezwykle ciekawe rozwiązania, jakimi są panele LED multiwhite. Świecą one w różnych barwach światła białego: ciepłym, dziennym oraz zimnym, stanowiąc tym samym doskonałą alternatywę dla osób niezdecydowanych w związku z wyborem konkretnej barwy światła. Sprawdzą się one niemalże w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego stylu czy wystroju. Za pomocą pilota możemy zmieniać barwę najczęściej z przediału 2700K-6500K.

 

Panele sufitowe kolorowe są także dostępne z dodatkową opcją ściemniania, dzięki której istnieje możliwość dopasowania jasności światła wedle indywidualnych upodobań. Dzięki temu stanowią one doskonałe źródło dodatkowego i dekoracyjnego światła. W naszym sklepie internetowym oferujemy zarówno okrągłe, jak i kwadratowe panele LED multiwhite, o mocy od 6 do 18 W. 

 

Panele sufitowe kolorowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, poszukujących niebanalnych rozwiązań oświetleniowych, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że idealnie rozpraszają światło, stanowiąc przy tym energooszczędne i proekologiczne rozwiązanie. 

 

Oświetlenie LED zużywa najmniej energii elektrycznej spośród dostępnych obecnie na rynku źródeł światła. Dzięki temu, nawet większa kwota, jaką należałoby przeznaczyć na zakup tego rodzaju rozwiązania oświetleniowego, szybko się zwróci. Dostępne w naszym sklepie panele LED multiwhite posiadają certyfikaty CE oraz RoHS, potwierdzające ich najwyższą jakość oraz dające gwarancję całkowitego bezpieczeństwa. * Pola wymagane