Panele natynkowe

Panele sufitowe LED Panele natynkowe
Panele sufitowe LED Panele natynkowe

Panele sufitowe LED natynkowe idealnie sprawdzą się jako zamiennik dla żyrandoli a także opraw wyposażonych w starego typu żarówki. Szerokie zastosowanie paneli LED pozwala na montowanie ich praktycznie wszędzie. Charakteryzują się szerokim kątem świecenia dzięki czemu dokladnie oświetlą każdą większą powierzchnię. Panele sufitowe LED natynkowe można zamontować zarówno na ścianie jak i suficie. W naszej ofercie dostępne są okrągłe jak i kwadratowe o róznych mocach oraz barwach świecenia. Emitują przyjazne dla oka światło oraz są łatwe w montażu. Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.

 

Panele natynkowe LED - innowacyjne oświetlenie sufitowe

Panele natynkowe LED opracowano z myślą o nowoczesnym oświetleniu sufitowym, wykorzystywanym głównie w przestrzeniach biurowych. Z powodzeniem można montować je także na ścianie. Panele ledowe stanowią doskonały zamiennik dla żyrandoli, a także dla opraw oświetleniowych wyposażonych w starego typu żarówki. Oferują szeroki kąt świecenia, zapewniając tym samym dokładne oświetlenie każdej większej powierzchni. Panele natynkowe LED umożliwiają mniejszą konsumpcję energii i dostępne są w trzech barwach świecenia: ciepłej, zimnej i neutralnej. W ofercie znajdują się panele natynkowe okrągłe, jak i panele kwadratowe, o różnych mocach i barwach świecenia, dzięki czemu łatwo można je dopasować do poszczególnych aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od zwykłych opraw oświetleniowych, panele ledowe wyróżniają się niezwykle oryginalnym designem, doskonale wkomponującym się w każdą przestrzeń biurową. 

 

Najważniejszej korzyści z zastosowania paneli ledowych

Panele natynkowe LED to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wydajnego i nowoczesnego zarazem oświetlenia sufitowego lub ściennego. Można je montować na specjalnych, zwisających z sufitu linkach, wywołując tym samym jeszcze lepszy efekt wizualny. 

 

Duże panele kwadratowe sprawdzą się szczególnie jako główne, górne światło. Z kolei w przypadku łazienek i toalet dobrym rozwiązaniem okaże się montaż paneli natynkowych okrągłych. Decydując się na zróżnicowane wielkością panele ledowe, można praktycznie całkowicie zrezygnować z użytkowego oświetlenia wyposażonego w żarówki, pozostawiając jedynie pojedyncze punkty pełniące funkcję dekoracji. Z kolei panel zamontowany na ścianie świetnie sprawdzi się jako podświetlane logo. 

 

Popularnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń biurowych jest stosowanie podwieszanych sufitów złożonych z kasetonów. Część z nich można wymienić na panele ledowe o barwie światła neutralnej - wówczas poszczególne źródła światła nie będą aż tak mocno rzucać się w oczy, stwarzając tym samym komfortowe warunki do pracy. 

 

Panele natynkowe LED to przede wszystkim niezwykle energooszczędne rozwiązanie, pozwalające w znacznym stopniu ograniczyć zużycie energii, a także zminimalizować koszty utrzymania instalacji oświetleniowej, co w przypadku dużych przestrzeni, okazuje się niezwykle istotne. Panele ledowe są ponadto o wiele bardziej trwałe od klasycznych żarówek, zapewniając jednocześnie stabilniejsze działanie. Mniejsze panele są także niekiedy wykorzystywane jako efektowne podświetlenie mebli biurowych. 

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór paneli ledowych montowanych natynkowo. Rozwiązania te stanowią jedne z najlepszych oraz najbardziej wydajnych opraw wykorzystywanych zwłaszcza w przestrzeniach biurowych. Emitują przyjazne dla oka światło i są łatwe w montażu. Wszystkie oferowane przez nas panele natynkowe LED posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.* Pola wymagane