Panele okrągłe

Panele sufitowe LED Panele okrągłe
Panele sufitowe LED Panele okrągłe

Panele sufitowe LED okrągłe to idealne rozwiązanie, aby oświelić pomieszczenia w domu czy też w firmie. Oprawy są przystosowane do montażu podtynkowego, wpuszczane w sufit. Wyposażone one są w nowoczesne diody LED SMD 2835. Swoje zastosowanie znajdą jako oświetlenie kuchni, jadalni, przedpokoju a także pomieszczeń biurowych. Oferowane w naszym sklepie panele sufitowe LED podtynkowe dostępne są w mocach od 6 do 48W oraz w róznych barwach świecenia: ciepłej, dziennej i zimnej. Nowoczesny desing sprawi, że okrągłe panele sufitowe LED wkomponują się w każdy sufit i dodadzą mu odpowiedniego uroku.

 

Panele podtynkowe LED i ich zastosowanie

Panele ledowe z powodzeniem zastępują tradycyjne oprawy rastrowe, które nie prezentują się zbyt efektownie. W nowoczesnych przestrzeniach, zwłaszcza tych biurowych, coraz częściej stosowane są panele podtynkowe LED, które świecą całą swoją powierzchnią i wyglądają bardzo elegancko. Tego rodzaju rozwiązania oświetleniowe, ze względu na swoją prostą stylistykę, doskonale odnajdą się w różnego rodzaju pomieszczeniach, bez względu na sposób ich zaaranżowania. Panele LED okrągłe doskonale odnajdą się zwłaszcza w łazienkach i toaletach, montowane bezpośrednio w suficie lub w podwieszanych stropach. 

 

Panele wpuszczane ledowe można montować także w przestrzeniach domowych. Można je z powodzeniem wykorzystywać jako skuteczne i efektowne zarazem oświetlenie przedpokoju, kuchni oraz jadalni. Przystosowane są do montażu podtynkowego. Posiadają nowoczesne diody LED SMD 2835. Oferowane w naszym sklepie internetowym panele podtynkowe LED dostępne są w mocach od 6 do 48W, a także w różnych barwach świecenia: ciepłej, zimnej i dziennej. 

 

Panele LED okrągłe charakteryzują się nowoczesnym i niezwykle oryginalnym designem, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie, zapewniając wyjątkowy efekt wizualny. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość oraz gwarancja całkowitego bezpieczeństwa, czego doskonałym potwierdzeniem są posiadane przez nie certyfikaty oraz badania, w tym między innymi: CE i RoHS. 

 

Dlaczego warto zainwestować w panele podtynkowe LED?

Panele podtynkowe LED to odpowiedź na aktualne zapotrzebowania klientów, oczekujących przede wszystkim wysokowydajnych i energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a także olbrzymi krok w kierunku niezwykle nowoczesnych i designerskich źródeł światła. Panele LED coraz częściej wypierają tradycyjne oprawy sufitowe, do których montowane są żarówki. Argumentem przemawiającym za wyborem tego rodzaju rozwiązań oświetleniowych, jest przede wszystkim ich znacznie dłuższa żywotność, sięgająca nawet 50 000 godzin. Oświetleniowe ledowe charakteryzuje się ponadto bardzo dobrą efektywnością świetlną. Panele LED okrągłe doskonale sprawdzą się w przypadku takich pomieszczeń, jak kuchnia, łazienka, przestrzeń biurowa, korytarz, czy wszelkiego rodzaju zabudowa G-K. 

 

Panele podtynkowe LED stanowią unikalne połączenie energooszczędnych diod LED, a także wyjątkowo cienkiej obudowy. Ich montaż jest niezwykle prosty. Nowoczesne panele ledowe emitują przyjazne dla oka światło, a jego rozproszenie pozwala na bardzo dobre doświetlenie całego pomieszczenia, w którym się znajdują. Charakteryzuje je niskie zużycie energii, wysoka wydajność, a także łatwy i szybki montaż. Dzięki swojej minimalistycznej formie i ciekawemu designowi, będą stanowić oryginalne dopełnienie wnętrz, zarówno domowych, jak i biurowych.* Pola wymagane