Plafony LED

Plafony LED
Plafony LED

Plafony natynkowe Plafony z czujnikiem ruchu Wkłady LED Wkłady AC LED

 

 

Plafony LED to elementy oświetlenia, które sprawdzą się zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w miejscach publicznych takich jak kawiarnie, restauracje, urzędy lub biura. W niniejszej kategorii prezentujemy nowoczesne plafony LED w wielu różnych kolorach, kształtach i barwach światła.

 

W naszym asortymencie dostępne są zarówno plafony natynkowe, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych żyrandoli, jak i plafony LED z czujnikiem ruchu. Te ostatnie wykorzystywane są najczęściej w pomieszczeniach takich jak klatki schodowe lub piwnice. Wbudowany czujnik ruchu sprawia, że światło załącza się tylko wówczas, gdy ktoś znajduje się w pomieszczeniu. Tego typu rozwiązanie jest nie tylko bardzo funkcjonale, ale także ekonomiczne.

 

Oprócz plafonów LED z czujnikiem ruchu i plafonów natynkowych, oferujemy także wkłady LED o mocy od 9 do 24 W oraz wkłady na diodach AC LED o mocy od 10 do 18 W.

 

Plafon LED sufitowy ? idealne rozwiązanie do różnego typu pomieszczeń

Plafony sufitowe LED kojarzą się głównie z klatkami schodowymi i pomieszczeniami przemysłowymi takimi jak magazyny i warsztaty. Coraz częściej wykorzystuje się je także w prywatnych domach i mieszkaniach.

 

Bogactwo kształtów i dostępnych kolorów sprawia, że obecnie plafon LED sufitowy nie tylko pełni funkcję źródła światła w pomieszczeniu, ale także sam w sobie stanowi doskonały element dekoracyjny, który dobrze komponuje się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach. Płaskie lampy przylegające do sufitu mogą być zamontowane w przedpokoju, łazience, sypialni lub w domowym biurze. Są także dobrym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń o niskich stropach.

 

Oprócz klatek schodowych, pomieszczeń przemysłowych i prywatnych mieszkań plafon LED sufitowy doskonale sprawdzi się jako oświetlenie do biura lub garażu. Tego typu lampy montuje się także w różnego rodzaju ciągach komunikacyjnych, łazienkach, toaletach oraz na balkonach i tarasach.

 * Pola wymagane