Natynkowe

Plafony LED natynkowe są doskonałą alternatywą dla żyrandoli. Współczesne plafony natynkowe LED mają nowoczesny wygląd oraz nie oszpecają wnętrza. Mają bardzo szerokie zastosowanie np. w salonach, korytarzach, sypialniach, a także na klatkach schodowych. W naszym sklepie oferujemy plafony LED o zróżnicowanych kształtach i kolorach oraz mocach czy też barwach świecenia. Dzięki szerokiej gamie produktów LED z tej serii każdy wybierze odpowiedni plafon LED dla siebie. Produkty są wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą długie lata. Plafony LED natynkowe posiadają 2 letnią gwarancję oraz są zgodne z normami CE i RoHS.

 

Plafony LED natynkowe o różnych barwach światła

W naszym asortymencie dostępne są plafony natynkowe LED, które posiadają różne barwy świecenia: od ciepłych, przez neutralne, aż po zimne światło, które najbardziej odpowiada oświetleniu dziennemu. Barwa światła ma bardzo duży wpływ na samopoczucie domowników, więc wybierając halogeny natynkowe lub plafony LED warto najpierw dokładnie zastanowić się, z jakiego typu przestrzenią mamy do czynienia i jaki efekt zamierzamy osiągnąć.

 

Niektóre rodzaje oświetlenia mogą powodować, że stajemy się senni, inne pobudzają i mobilizują do pracy, dlatego zupełnie inne rozwiązania sprawdzają się w prywatnych domach i mieszkaniach, a inne w miejscu pracy. Barwę światła określa mierzona w Kelwinach temperatura barwowa (TC). Zgodnie z tą miarą wyróżniamy: powyżej 5300 K – światło zimne, pomiędzy 3300 K a 5300 K – światło neutralne, poniżej 3300 K- światło ciepłe.

 

Jakie halogeny natynkowe sprawdzą się w domu, a jakie w miejscu pracy?

Plafony LED natynkowe o ciepłej barwie światła najlepiej jest montować w strefach wypoczynku, czyli w pomieszczeniach takich jak salon, pokój gościnny czy sypialnia. Takie oświetlenie zbuduje nastrój przytulności i komfortu. W łazience i kuchni najlepiej sprawdzą się halogeny natynkowe o barwie światła neutralnej, balansującej pomiędzy zimną a ciepłą.

 

Plafony natynkowe LED emitujące światło o zimnej barwie będą najlepszym rozwiązaniem w biurach i innych miejscach pracy, ponieważ pobudzają do działania oraz sprzyjają skupieniu i koncentracji.

 

W naszej ofercie dostępne są plafony LED natynkowe do montowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Różnorodność kształtów, kolorów i barw światła, jakie emitują sprawia, że z pewnością każdy wybierze produkt odpowiadający jego potrzebom i oczekiwaniom.

 * Pola wymagane