Z czujnikiem ruchu

Plafony LED Z czujnikiem ruchu
Plafony LED Z czujnikiem ruchu

 

Plafon LED z czujnikiem ruchu jest najlepszym rozwiązaniem do oświetlenia magazynów, klatek schodowych czy piwnic. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne plafoniery, które funkcjonują w oparciu o technologię LED. Dzięki temu pobierają dużo mniej energii niż ma to miejsce w przypadku innych rodzajów oświetlenia. Dodatkową oszczędność zapewnia funkcja zapalania się światła tylko wówczas, gdy czujnik wykryje ruch. Wszystkie oferowane przez nas plafony charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają bardzo uniwersalny design, dzięki czemu można wykorzystać je jako oświetlenie do pomieszczeń o różnym wystroju i przeznaczeniu. Produkty posiadają 2 letnią gwarancję oraz certyfikaty CE i RoHS.

 

Plafon LED z czujnikiem ruchu – zalety

Plafon LED z czujnikiem ruchu to idealne rozwiązanie oświetleniowe. Pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną oraz posiada dużo dłuższą żywotność niż stare plafony ze zwykłymi żarówkami. Zaletą technologii LED jest także fakt, że jest ona przyjazna środowisku. W przeciwieństwie do zwykłych żarówek, diody LED nie zawierają rtęci, ani innych szkodliwych substancji. Długi czas użytkowania dodatkowo sprawia, że nie ma konieczności ich częstej wymiany, co również jest bardzo korzystne z punktu widzenia ekologii.

 

Wyposażone w czujnik ruchu plafony LED włączają się natychmiast, gdy tylko wykryją ruch, dzięki wbudowanym czujnikom mikrofalowym. Niektóre modele wyposażone są w funkcję ściemniania emitowanego strumienia świetlnego. Jest to bardzo praktyczna opcja, ponieważ możemy odpowiednio dostosować jasność jaka nam odpowiada.

 

Gdzie sprawdzi się plafon LED z czujnikiem ruchu?

Plafon LED z czujnikiem ruchu najczęściej stosowany jest do oświetlania powierzchni użytkowych. Dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej oraz niskiej awaryjności, coraz powszechniej wykorzystuje się je na klatkach schodowych w blokach, kamienicach i w innych powierzchniach mieszkalnych. Wmontowany w plafon czujnik doskonale wykrywa ruch i zapala się tylko wówczas, gdy jest to niezbędne. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dużą oszczędność prądu.

 

Plafony LED z czujnikiem ruchu montuje się także w magazynach, na stacjach benzynowych, w piwnicach i w garażach. Tego typu oświetlenie jest bardzo funkcjonalne, gdyż nie musimy szukać po omacku włącznika ani pamiętać o tym, żeby przy opuszczaniu pomieszczenia zgasić światło. Jeśli czujnik nie wykryje ruchu, plafon sam się wyłączy.

 

W asortymencie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju plafony, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku wnętrz prywatnych, jak i przestrzeni komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 * Pola wymagane