Poradnik LED E27

Poradnik LED E27
Poradnik LED E27

Żarówki LED E27 230V tzw. duży gwint


W przypadku żarówki LED e27 można powiedzieć, że posiadają one naprawdę mnóstwo zalet. Przede wszystkim są niewielkie, dzięki czemu można je zamontować w różnego rodzaju kinkietach. Co istotne w tym rodzaju żarówek LED są wykorzystywane diody 5630. Właśnie one dają dosyć silny strumień światła o mocy przeważnie równej 350lm.Doskonale potrafią zastąpić żarówki halogenowe czy też świetlówki kompaktowe. Szczególnie żarówki LEDowe e27 są polecane do lamp wiszących, stojących czy też stołowych. Idealnie sprawdzą się także w przypadku lampek nocnych. Najczęściej są wykorzystywane w oświetleniu głównym w różnego rodzaju lampach wiszących. Mogą być używane także zewnątrz, jednak w takim przypadku musimy pamiętać o odpowiednim parametrze IP lub szczelnej oprawie.

 

Żarówki LED z dużym gwintem E27 w technologii SMD typu CORN (Kukurydza).

W ofercie moce od 5W do 15W na diodach SMD 5050 i 5630.

 

Żarówka led z dużym gwintem E27 cornŻarówka led z dużym gwintem E27 cornŻarówka led z dużym gwintem E27 9w cornŻarówka led z dużym gwintem E27 corn


Żarówki LED ostatnimi czasy stały się naprawdę popularne. Mianowicie zostały one docenione przez tysiące klientów. Żarówki ledowe są doskonałym przykładem energooszczędnego oświetlenia. Oświetlenie LED może być używane tak naprawdę w każdym rodzaju pomieszczenia. Nie ma tutaj typowo określonego rodzaju pomieszczenia. Lampy LED sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach.

 

Żarówki w najnowszej technologii z diodą filament. Idealne zamiennik za tradycyjną żarówkę. Wydajność diody 110lm/W .

Żarówka led z dużym gwintem E27 z diodą filamentŻarówka led z dużym gwintem E27 z diodą filament

Jeśli chodzi i żarówki LED e27, to warto przypomnieć że to jedne z najbardziej popularnych rodzajów żarówek. Określa się je jako żarówki z tzw. dużym gwintem. Najczęściej są wykorzystywane w biurach, dużych budynkach jak i w gospodarstwach domowych. Idealnie znajdą zastosowanie w oprawach otwartych. Rodzaj E27 jest najbardziej przystosowany do pracy na napięciu 230V. Bardzo często są potrzebne nam w codziennych sytuacjach. Ich podstawową a zarazem największą zaletą jest sam fakt, iż mają zastosowanie niewielkich diod elektroluminescencyjnych w technologii SMD. Właśnie dzięki temu są bezpieczne dla oczu. Ponadto nie zawierają szkodliwych substancji. Ten rodzaj żarówek to wprost idealny przykład odpowiednika klasycznej żarówki.

 

Żarówka z dużym gwintem E27 w kształcie bulwy z diodami 2835, 3014 i 5630

 

Żarówka led z dużym gwintem E27 jdrŻarówka led z dużym gwintem E27 cornŻarówka led z dużym gwintem E27 CCDŻarówka led z dużym gwintem E27 corn

 


Żarówki na duży gwint  należy do tzw. grupy uniwersalnych żarówek. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu, zazwyczaj pasują do większości typów oświetlenia domowego. Najczęściej występują w różnym kształcie. Uważa się także, że są idealnym zamiennikiem żarówek wolframowych. Lampy LED cieszą się sporą popularnością wśród wielu klientów. Produkuje się je z wyłącznie bezpiecznych materiałów. To niewątpliwie także ważna zaleta. Łatwo dostępny rodzaj żarówek, co szczególnie powinno cieszyć osoby które wykorzystują do oświetlania swoich wnętrz wyłącznie żarówki LED. Na pewno spełnią nasze oczekiwania. Ten rodzaj energooszczędnych żarówek szczególnie charakteryzuje się nowoczesnym rozwiązaniem. Taka jedna żarówka potrafi świecić 30 razy dłużej niż tradycyjna. Jak się okazują takie lampy LEDowe potrafią zużyć nawet 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki, które dotąd były wybierane.

 

Seria żarówek LED E27 z możliwością ściemniania. Współpracuje ze wszystkiemi ściemniaczami na 230V które nie posiadają własnego podświetlania i ich zakres pracy jest od 0W.

 

 Żarówka led z dużym gwintem E27 ściemnialnaŻarówka led z dużym gwintem E27 ściemnialna

 

 

 

Różnego rodzaju źródła LED są idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do oświetlenia głównego jak i dekoracyjnego. Właśnie dzięki nim możemy mieć w swoim wnętrzu zdecydowanie nastrojowe oświetlenie. Pamiętajmy także, iż żarówki LED e27 są bezpieczne i proste w użytkowaniu.

 

Większość modeli w tej kategorii występuje w barwie ciepłej (2700-3000K) lub barwie zimnej (5700-6000K).  Sprawdz tabelę temperatury barwowej.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ:

 

ŻARÓWKI LED

PORADNIK LED ŻARÓWKI GU10

PORADNIK LED ŻARÓWKI E14 mały gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI E27 duży gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI MR16 12V

PORADNIK LED ŻARÓWKI G4

PORADNIK LED ŻARÓWKI G9

 

TAŚMY LED

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 3528

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050 RGB

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 2835

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5630

PORADNIK LED ŚCIEMNIACZE DO TAŚM

PORADNIK LED KONTROLERY RGB

 

POZOSTAŁE

PORADNIK LED NAŚWIETLACZE LED I RGB

PORADNIK LED ZASILACZE LED

PORADNIK LED PROFILE ALUMINIOWE LED

PORADNIK LED DRZEWKA LED I RGB* Pola wymagane