Poradnik LED Taśmy 5630

Poradnik LED Taśmy 5630
Poradnik LED Taśmy 5630

Taśmy LED 5630 to połączenie dwóch cech oszczędności i dużej mocy świecenia. Diody SMD 5630 to jedne z najwydajnieszych diod na rynku sprzedaży oświetlenia LED. Pasek LED 5630 to typowo dekoracyjne oświetlenie. Idealnie spisuje sie jako oświetlenie sufitu, szafek, blatów kuchennych oraz schodów. Taśma LED to elastyczny pasek, który jest bardzo prosty w montażu dla każdej taśmie znajduje się klej 3M, wystarczy odkleić papier i przykleić taśmę w docelowe miejsce użytkowania. Każda taśma LED posiada selekcję cięcia co kilka, czasami kilkanaście centymertów, więc bez problemu możemy rozcinać dłuższe długości taśmy i przyklejać je w odpowiednie miejsce w określonej długosci. Taśmy 5630 mają kilka stopni wodoodporności IP dzięki czemu np. stosując taśmę IP68 możemy bez problemu zaistalować ją w łazience ponieważ ta jest odporna na wodę. Najbardziej popularnym modelem jest taśma IP20 bez pokrywy sylikonowej dozastosowania np w salonie bądź sypialini.

 

Taśma LED 5630 SMD

 

Taśmy LED są zasilane napięciem 12V więc do każdej taśmy musimy podłączyć zasilacz. Niestety Paski LED nie współpracują z tradycyjnymi transformatorami elektronicznymi. Do zasilenia taśmy LED potzrebujemy zasilacz z zakresem pracy od 0W, najlepszym zasilaczem do takeij taśmy jest zasilacz impulsowy stablizowany z zakesem pracy od 0W. W naszej ofercie posiadamy zasilacze które współpracują z taśmami LED, oraz żarówkami LED ponieważ do nich też jest wymagana wymiana zasilacza.

 

 

Zasilacz typu desktop do taśm ledZasilacz typu pos do taśm ledZasilacz impulsowy wodoodporny ip67 do taśm led

 

Każdą taśmę LED zasilaną 12V można ściemniać i rozjaśniać za pomocą ściemniacza LED. Ściemniacz daje nam bardzo dużo możliwości ponieważ posiada również funcję automatycznego ściemniania i rozjaśniania taśmy w wielu różnch kombinacjach bez używania pilota. Kolejnym pozytywem założenia do taśmy ściemniacza jest to, że nie będziemy musieli ciągle wyłaczać taśmy z gniazdka bądź odłączać jej od zasilacza tylko po to by ją zgasić. Ściemniacz LED do taśm 5630 SMD taką posiada.

 

 

Ściemniacz Dimmer do taśm LEDŚciemniacz radiowy do taśm LEDŚciemniacz do taśm LED ścienny 

 

 

Dla ułatwienia montażu taśmy LED 2835 możemy użyć złączek do taśm LED. Jest to bardzo pomocne jezeli ktoś nie radzi sobie z lutowaniem. Złączki pomagają złączyć taśmę z taśmą oraz ułatwiają montaż taśm pod kątem 90 stopni w narożnikach.

 

 

 

 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ:

 

ŻARÓWKI LED

PORADNIK LED ŻARÓWKI GU10

PORADNIK LED ŻARÓWKI E14 mały gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI E27 duży gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI MR16 12V

PORADNIK LED ŻARÓWKI G4

PORADNIK LED ŻARÓWKI G9

 

TAŚMY LED

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 3528

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050 RGB

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 2835

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5630

PORADNIK LED ŚCIEMNIACZE DO TAŚM

PORADNIK LED KONTROLERY RGB

 

POZOSTAŁE

PORADNIK LED NAŚWIETLACZE LED I RGB

PORADNIK LED ZASILACZE LED

PORADNIK LED PROFILE ALUMINIOWE LED

PORADNIK LED DRZEWKA LED I RGB* Pola wymagane