Naświetlacze LED i RGB

Naświetlacze LED i RGB
Naświetlacze LED i RGB

Naświetlacze LED znane również jako Halogeny LED to typowe oświetlenie zewnętrzne. Ich stopień wodoodporności IP65 pozwala na zastowanie ich w każdych warunkach atmosferycznych. Naświetlacze mają dosyść szeroki kąt świecenia 120 stopni dlatego też bez problemu radzą sobie z oświetleniem dużych powierzchni. Naświetlacze bardzo dobrze oświetlają garaże, wejścia do domów, banery oraz powierzchnie reklamowe. Ze względu na ogromną oszczędność energii elektrycznej, naświetlacze LED o większej mocy znalazły również zastosowanie w oświetleniu przemysłowym. Halogeny oświetlają wiele dużych parkingów, zewnętrzną stronę dużych fabryk i radzą sobie doskonale. Halogeny o dużej mocy takiej jak 100W oświetlają parkingi nawet z wysokości 10 metrów. Największą popularnością wśród naświetlaczy LED cieszą się te o mocy od 10W do 100W.

 

 

 


Halogen bez czujnika ruchu 10Whalogen bez czujnika ruchu 30wHalogen 100W

 

 

W naszej ofercie posiadamy również Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu. Czujnik ruchu zainstalowany w Halogenie LED posiada regulację czasu świecenia,  co pozwala na wyjątkową oszczędność energii. Halogen będzie zapalał się tylko wtedy, kiedy osoba dojdzie do drzwi, bądź gdy auto podjedzie na odpowiednią odległość do garażu i po określonym czasie świecenia, który możemy regulować sam zgaśnie. Naświetlacz posiada również możliwość regulacji dzień/noc. Oznacza to, że Halogen LED nie będzie reagował na ruch w dzień, tylko wtedy kiedy zacznie zapadać zmrok. Halogeny z czujnikiem ruchu w naszej ofercie występują w mocach od 10W do 50W

 

 

Halogen LED 10W z czujnikiem ruchuHalogen 30W z czujnikiemHalogen 50w z czujnikiem

 

 

W naszej ofercie posiadamy również Halogey LED RGB. Dzięki kontrolerowi zainstalowanemu w Naświetlaczu, za pomocą pilota możemy zmieniać jego barwę świecenia. Możemy również ustawić dany program aby Halogen zmieniał kolor automatycznie. Jest to idealne rozwiązanie do oświetlenia dyskotek, barów, pubów, a także ogrodów oraz różnego typu wystaw.

 

 

 

Halogen LED RGB 30WHalogen LED 50W

 

Przedstawiamy kilka zdjęć pokazującyh jak Haloheny LED bez czujnika oraz z czujnikiem ruchu i zmierzchu radzą sobie w terenie oświetlając domy, garaże, fabryki, oraz magazyny.

 

realizacja1realizacja2realizacja4

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ:

 

ŻARÓWKI LED

PORADNIK LED ŻARÓWKI GU10

PORADNIK LED ŻARÓWKI E14 mały gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI E27 duży gwint

PORADNIK LED ŻARÓWKI MR16 12V

PORADNIK LED ŻARÓWKI G4

PORADNIK LED ŻARÓWKI G9

 

TAŚMY LED

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 3528

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5050 RGB

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 2835

PORADNIK LED TAŚMA LED SMD 5630

PORADNIK LED ŚCIEMNIACZE DO TAŚM

PORADNIK LED KONTROLERY RGB

 

POZOSTAŁE

PORADNIK LED NAŚWIETLACZE LED I RGB

PORADNIK LED ZASILACZE LED

PORADNIK LED PROFILE ALUMINIOWE LED

PORADNIK LED DRZEWKA LED I RGB

* Pola wymagane