Przejściówka żarówki z E27 na 2x E27

Przejściówka żarówki z E27 na 2x E27
Przejściówka żarówki z E27 na 2x E27 [kod producenta: 242083]
Kod produktu: 242083
3,17
zł netto
3,90
zł brutto
3.90
Kup
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

Certyfikaty:CE, RoHS

Adapter żarówki dzięki któremu zamiast żarówki na duży gwint, możemy zastosować dwie żarówki z dużym gwintem.

 

DANE TECHNICZNE:

 

Rodzaj przejściówki::
E27 > 2xE27
Zastosowanie:
Przejściówka żarówki (adapter) E27 > 2xE27
Waga::
27g
Wymiary (dł. x szer.):
75 x 75,5 (mm)
Maksymalna moc żarówki::
20W

Zobacz także:

ŻARÓWKA LED E14 3W RGB Z PILOTEM SREBRNA

ŻARÓWKA LED E14 3W RGB Z PILOTEM SREBRNA

ŻARÓWKA LED E14 3W RGB Z PILOTEM SREBRNA
011151
49.02
49,02
zł brutto
Żarówka LED RGBW E27 7,5W (60W) z pilotem

Żarówka LED RGBW E27 7,5W (60W) z pilotem

Żarówka LED RGBW E27 7,5W (60W) z pilotem
E27RGBW75WEL
41.14
41,14
zł brutto
Wstecz

Adaptery i przejściówki do żarówek - prosto, szybko i wygodnie

Przejściówki do żarówek, adaptery LED – czy są wymagane do wykorzystania nowoczesnego oświetlenia w domu lub w biurze? Niekoniecznie, ale dają wygodę, jeżeli posiadamy lampę z gwintem jednego typu, a chcemy podłączyć żarówkę innego rodzaju.


Ledowe akcesoria

Zastanawiasz się, na co zwracać uwagę przy wyborze przejściówki LED?
•    Sprawdź rodzaj przejściówki do żarówek, np. z E14 na MR16. Ten detal ma ogromne znaczenie, w końcu tylko jeden gwint będzie pasował do danej końcówki. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz wiele egzemplarzy odpowiadających wszystkim możliwym kombinacjom.
•    Zastanów się nad zastosowaniem, jakie ma mieć adapter do żarówek. Czy na pewno skorzystasz, stosując przejściówkę? Być może bardziej opłaca się wymiana całego systemu? Jeżeli tak, to z jakim gwintem? Inaczej światło dobieramy w domu (i każdym jego pomieszczeniu!), inaczej w obiekcie publicznym, jeszcze inaczej w firmie.
•    Ile waży przejściówka do żarówek? Nawet niewielkie różnice gramów mogą mieć kluczowe znaczenie przy niewielkich lampach, na przykład pokojowych.
•    Wymiary przejściówki do żarówek odgrywają kluczową rolę, szczególnie przy mniejszych gwintach. Na szczęście producenci biorą pod uwagę drobne różnice i niuanse decydujące o skuteczności systemów oświetlenia LED.
•    Sprawdź też maksymalną moc żarówki, którą możesz podłączyć dzięki adapterowi.
•    Porównaj wygląd oferowanych produktów. Czy producent zadbał o odpowiednie certyfikaty i transparentny opis? Przed zakupem jeszcze raz zastanów się, czy na pewno warto zastosować adapter, a nie wymienić lampę lub zasilanie.

 

Dlaczego żarówki LED

Sam fakt podłączenia żarówek LED świadczy o chęci zmiany na lepsze. Faktycznie, światło LED opłaca się znacząco w stosunku do alternatywnych form oświetlenia. Zużywa nawet do kilkudziesięciu procent energii mniej, nie przepala się zbyt często, żarówki wytrzymują różne warunki atmosferyczne, a także świecą zdrowym, bezpiecznym promieniem. Ich produkcja jest ekologiczna, a używanie wygodne, ponieważ raz wymieniona żarówka może wytrzymać nawet kilkanaście lat eksploatacji.
Przejściówki i adaptery do żarówek dostępne w naszym sklepie sprawiają, że znika problem różnic pomiędzy gwintami. Stosuj LED z korzyścią!* Pola wymagane