Ściemniacze LED

Kontrolery LED Ściemniacze LED
Kontrolery LED Ściemniacze LED

 

W tej kategorii prezentujemy ściemniacze LED. W naszej ofercie znajdują się ściemniacze manualne, sterowane na pilot oraz nowoczesne, z panelem dotykowym. Ściemniacze LED idealnie współpracują z taśmami LED. Dostępne są różne modele ściemniaczy, z których każdy wybierze coś dla siebie. Oferowane przez nasz sklep ściemniacze do LED charakteryzują się dobrą jakością wykonania oraz bezawaryjnością. Na wszystkie produkty z tej serii udzielamy 2 letniej gwarancji. Produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Zapraszamy do zakupu.

 

Oświetlenie LED – energooszczędne i przyjazne dla środowiska

Ostatnimi czasy oświetlenie LED zyskuje coraz większą popularność i jest bardzo chętnie wykorzystywane nie tylko we wnętrzach komercyjnych i pomieszczeniach użytkowych, ale także w prywatnych domach i mieszkaniach. Technologia LED ma bardzo wiele zalet. Do głównych korzyści wynikających ze stosowania diod LED zaliczyć można znaczne obniżenie kosztów energii w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Tego typu rozwiązania są także dużo bardziej przyjazne dla środowiska i w dodatku gwarantują długotrwałe użytkowanie.

 

Świetlówki LED są w stanie oświetlić wnętrze, zużywając dużo mniej prądu w porównaniu do tradycyjnych żarówek. To jednak nie koniec ich zalet. Korzystanie z tej technologii umożliwia także regulację barwy światła i poziomu jego natężenia. Jasność światła możemy zmieniać, używając do tego celu specjalnego urządzenia jakim jest ściemniacz LED.

 

Ściemniacze LED – ręczne, dotykowe i zdalne

Ściemniacz LED to rozwiązanie, które coraz częściej wykorzystywane jest w inteligentnych domach. Daje możliwość budowania wielu różnorodnych scen świetlnych poprzez włączanie i wyłączanie poszczególnych grup opraw oświetleniowych oraz sterowanie natężeniem światła. Dzięki zastosowaniu ściemniacza LED w mgnieniu oka możemy przejść od delikatnej poświaty do pełnej jasności lub odwrotnie – stworzyć nastrojowy klimat.

 

W ofercie naszego sklepu dostępne są ściemniacze LED ręczne, sterowane przy pomocy pilota oraz najnowocześniejsze rozwiązania z panelem dotykowym. Wszystkie produkty objęte są 2 letnią gwarancją, posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 * Pola wymagane