Świetlówki LED T5

Świetlówki LED i oprawy Świetlówki LED T5
Świetlówki LED i oprawy Świetlówki LED T5

ŚWIETLÓWKA LED T5 - ROZWIĄZANIE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

To, co odróżnia nowoczesne świetlówki ledowe od stosowanych dotychczas tradycyjnych rozwiązań, to przede wszystkim szybki start, wysoka energooszczędność, a także brak mrużenia i awaryjności. Dzięki technologii LED rozwiązania te uzyskują nieosiągalną dla standardowych produktów wydajność świetlną. Dzięki temu nowoczesne świetlówki ledowe pozwalają nie tylko oszczędzać energię, ale mają także pozytywny wpływ na środowisko naturalne. W diodach LED nie ma rtęci ani innych szkodliwych substancji. Dzięki długiemu czasowi użytkowania, nie ma też potrzeby ich częstej wymiany.

Świetlówki LED nie potrzebują startera ani statecznika elektromagnetycznego do zasilania, zapewniając tym samym jeszcze mniejsze pobory energii. To, co w znacznej mierze wyróżnia tuby LED, to także nieznaczna emisja ciepła, która przekłada się na większą żywotność diod, osiągającą poziom nawet 50 000 godzin bezawaryjnego działania. W odróżnieniu od tradycyjnych żarówek, większość pobieranej energii jest tutaj zamieniana w światło, co sprawia, że diody te nie nagrzewają się do wysokich temperatur. Pozwala to na skuteczne oświetlenie pomieszczeń, w których niezbędne jest utrzymanie niskiej temperatury, a także na uniknięcie nieestetycznych plam, które w przypadku tradycyjnego oświetlenia, pojawiają się zazwyczaj na ścianach i sufitach.

Świetlówka LED T5, w porównaniu do standardowej żarówki, zmniejsza emisję CO2 o około 80%, nie wyzwala przy tym żadnych szkodliwych substancji i jest w 100% biodegradowalna. Oświetlenie tego typu zapewnia wysoką jakość barw, przy jednoczesnym minimalnym promieniowaniu UV. Zużycie energii jest w tym przypadku kilkakrotnie mniejsze, co przekłada się również na zminimalizowanie zanieczyszczeń powietrza, dłuższą żywotność i mniejsze koszty energii. Tuby LED osiągają pełną jasność zaraz po zapaleniu, a ich częste włączanie i wyłączanie, nie wpływa na skrócenie żywotności.

ŚWIETLÓWKI LED T5 - POSTAW NA NOWOCZESNE, ENERGOOSZCZĘDNE OŚWIETLENIE LINIOWE!

Każda świetlówka LED T5 charakteryzuje się wysokimi parametrami świetlnymi i jest przystosowana do montażu w sklepach, biurach, a także na magazynach jako oświetlenie liniowe. Doskonale sprawdzi się również w akwariach, a nawet jako skuteczne i efektowne podświetlenie mebli. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się świetlówki LED T5 liniowe ze zintegrowaną obudową. Zestawy zawierają także wszelkie akcesoria niezbędne do montażu. Obudowa świetlówek jest wykonana z aluminium, a więc materiału, który bardzo dobrze odprowadza ciepło. Aby je podłączyć, nie potrzeba żadnych układów zapłonowych. Tuby LED podłączane są bezpośrednio pod napięcie 230V. Zastosowanie technologii ledowej pozwala znacznie zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Oferowane w naszym sklepie internetowym świetlówki LED T5 dostępne są w 4 długościach: 30 cm, 60 cm, 90 cm oraz 120 cm. W oddzielnych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również świetlówki LED T8świetlówki z czujnikiem ruchu czy świetlówki ściemniane.* Pola wymagane