facebook

Świetlówka LED T8 30W - 150cm Biała neutralna PREMIUM

Kod produktu: S/5
119,27
zł netto
146,70
zł brutto
Kup
Dodaj do porównywarki
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

Napięcie (V):230
Typ:T8
Moc (W):30
Odpowiednik żarówki (W):58
Strumień świetlny (lm):3000
Barwa światła:biała neutralna
Kąt świecenia (°):160
Ilość LED:168 SMD 3528
Żywotność (h):50 000
Ilość w opakowaniu (szt.):1
Certyfikaty:CE;ROSH

Świetlówka LED ma moc 30W i podłączana pod napięcie 220-230V. Jest to zamiennik tradycyjnej świetlówki o mocy 58W. W prostym przeliczeniu zużycie energii elektryczne jest 50% mniejsza.

 

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że nasze świetlówki nie wymagają żadnego dodatkowego osprzętu elektronicznego który również pobiera prąd w zwykłej jarzeniówce - OSZCZĘDNOŚĆ SIĘGA min. 60%. Przy tak małej mocy poboru energii jej strumień świetlny wynosi aż 30000 lumenów. Żywotności tej świetlówki w porównaniu do tradycyjnych jest nieporównywalnie większa i wynosi do 50000h, natomiast ilość cykli włącz/wyłącz do 1,5 mln razy. Dodatkowo fakt, że oświetlenie LED odporne jest na trudne warunki atmosferyczne, wilgoć i wstrząsy prowadzi do ciągłego wzrostu popularności tej technologi.

 

Świetlówka SMD LED nie generuje żadnych zakłóceń, nie miga i rozpala rozpala się do pełnej wydajności w około 0,01s.

KONIEC Z IRYTUJĄCYM MIGOTANIEM ROZPALAJĄCEJ SIĘ ŚWIETLÓWKI !!!

ŚWIETLÓWKI LED nie wymagają żadnych dodatkowych elementów elektrycznych typu: stateczniki, zapłonniki,itd.Podłącza się ją bezpośrednio do prądu.

 

BEZ KONIECZNOŚCI WYMIANY OBUDOWY!!!

KONIEC Z CIĄGŁYMI WYMIANAMI CZĘSTO PRZEPALAJĄCYMI SIĘ ŚWIETLÓWKAMI!!!

Nasza świetlówka LED zbudowana z wysokiej jakości podzespołów ma żywotność do 50000 godzin. W szybkim przeliczeniu świecąc ją 10h dziennie powinna wystarczyć na ok. 13 LAT.
Świetlówki są rozbieralne i można je naprawiać . Po upływie 2-letniej gwarancji oferujemy naszym klientom serwis pogwarancyjny. Dzięki czemu raz zakupione świetlówki będą Ci służyć BARDZO długo!!

KONIEC Z WYSOKIMI RACHUNKAMI ZA PRĄD!!!

Świetlówk LED to najbardziej energooszczędna technologia na świecie. Oferowany model pobiera 30W i świeci jaśniej niż jego zamiennik 58W tradycyjnej świetlówki. Nie używa dodatkowych elementów zawartych w obudowie, które również pobierają dużo energii. Oszczędność sięga 60% . Zwrot kosztów zakupu po upływie niespełna 2 lat.
Chcesz wymień oświetlenie w swoim lokalu użytkowym, hali produkcyjnej, magazynie, obiekcie sportowym lub w domu napisz lub zadzwoń.

Wstecz


* Pola wymagane