Taśmy LED

Taśmy LED
Taśmy LED

Taśmy LED Elastyczne Taśmy LED SMD3528 Taśmy LED SMD5050 Taśmy LED SMD5630 Taśmy LED RGB SMD5050 Taśmy Profesjonalne LED line Taśmy LED SAMSUNG 5630 Złączki do taśm Zestawy Przewody Taśmy profesjonalne 24V

 

 

 

Taśmy ledowe ? poznaj ofertę

Przedstawiamy Państwu bardzo praktyczne oświetlenie LED w formie specjalnych taśm dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy także rozwiązania w innowacyjnej technologii taśm RGB, która umożliwia sterowanie wieloma kolorami w jednym pasku.

 

W prezentowanej kategorii znajdą Państwo taśmy ledowe różnego rodzaju, w tym taśmy LED 230V, a także złączki do taśm, przewody i gotowe zestawy razem z zasilaczami typu desktop. Nasza oferta obejmuje elastyczne taśmy LED z giętkiego laminatu, profesjonalne taśmy LED line, łatwe w montażu taśmy LED SMD o różnej długości i wielu zastosowaniach oraz taśmy ledowe Samsung 5630 z najwyższej jakości komponentów. Oferujemy taśmy ledowe powlekane zewnętrzne i wewnętrzne. Dostępny asortyment został wyselekcjonowany z ofert wiodących producentów rynku oświetlenia LED i cechuje się niezawodnością oraz wysoką wytrzymałością. Poszczególne taśmy ledowe dostępne w naszej ofercie różnią się od siebie ze względu na rodzaj wykorzystanych diod, częstotliwość ich rozmieszczenia na pasku, a także barwą światła, które emitują.

 

Taśmy ledowe w aranżacji wnętrz

Taśmy ledowe są doskonałym sposobem dekoracji wnętrz czy witryn wystawowych. Pozwalają stworzyć wyjątkową atmosferę dzięki możliwości rozjaśniania i przyciemniania. Z pomocą taśm oświetlisz stopnie czy poręcze schodowe, telewizor (polecamy gotowe zestawy taśm LED) i inne sprzęty RTV, meble i nie tylko. Dzięki sterownikom LED możesz uzyskać ciekawe efekty oświetleniowe, a technologia LED RGB zapewnia niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o uzyskane kolory. Wszystkie dostępne w naszej ofercie Taśmy ledowe zaopatrzone są w firmowy klej 3M, co sprawia, że montaż ich na dowolnej powierzchni jest bardzo prosty i przebiega sprawnie, zatem każdy może z łatwością je zainstalować.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taśm ledowych i akcesoriów.  Z naszego poradnika możesz dowiedzieć się także, jaki zasilacz do taśmy LED wybrać oraz jak łączyć taśmy LED. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą obsługą za pośrednictwem czatu na stronie, dostępnego formularza lub telefonicznie.

 * Pola wymagane