Taśma LED RGB SMD5050

Taśmy LED Taśma LED RGB SMD5050
Taśmy LED Taśma LED RGB SMD5050

Taśma RGB LED

Taśma RGB LED SMD5050 stanowi bardzo uniwersalne rozwiązanie, wykorzystywane przy oświetleniu dekoracyjnym. Dzięki zastosowaniu technologii LED RGB taśma może świecić w wybranym przez nas kolorze. Za pomocą trzech kolorów: czerwonego, zielonego i niebieskiego można komponować barwy, które najlepiej odpowiadają pomieszczeniu, chwili czy naszemu nastrojowi. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą efektownie oświetlić swoje pomieszczenie.

 

Taśma RGB będzie niezastąpiona przy oświetlaniu stopni i poręczy schodowych w twoim domu. Sprawdzi się też doskonale jako podświetlenie półek meblowych, okolic telewizora czy innych sprzętów użytku domowego. Możesz umieścić ją za odbiornikiem telewizyjnym, by uzyskać wyjątkowy i modny efekt ambilight dostosowując kolor wokół telewizora do filmu, który oglądamy. Każdy horror stanie się jeszcze straszniejszy z czerwoną poświatą wokół TV, zielona barwa idealnie sprawdzi się podczas oglądania meczu piłki nożnej, a różowa nada pomieszczeniu odpowiedniego klimatu w podczas oglądania filmów romantycznych. Kolorowa taśma RGB LED pozwoli też urozmaicić wystrój pokoju dziecięcego czy młodzieżowego, ożywiając wnętrze i dopasowując je do wymagań lokatorów.

 

Taśma RGB ? liczne zastosowanie

Taśmy RGB są również niezastąpione w miejscach publicznych takich jak: puby, dyskoteki, bary czy hotele. Dzięki kontrolerom LED możemy sterować oświetleniem i uzyskiwać ciekawe efekty, jak ściemnianie, rozjaśnianie, zmiana koloru itp.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą taśm RGB LED SMD5050. Oferujemy wyłącznie markowy asortyment cechujący się dobrymi parametrami oświetleniowymi. Taśmy LED RGB dostępne w naszej ofercie występują w dwóch stopniach szczelności: IP20 oraz IP65. Taśma RGB wodoodporna o stopniu szczelności IP65 sprawdzi się w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Jeśli wolisz zdecydować się na taśmy świecące w jednym kolorze, sprawdź nasze jednolite taśmy LED wykorzystujące diody SMD 5050.  Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań, również do kontaktu z naszą obsługą, która pomoże wybrać odpowiednie taśmy LED RGB.

 * Pola wymagane