Współpraca

Współpraca
Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z branży oświetleniowej, projektantów, wykonawców, sklepy internetowe.

 

Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy internetowy system sprzedaży. Aby otrzymać dostęp do cen z rabatem należy wypełnić formularz rejetracyjny i załączyć kilka podanych w formularzu dokumentów firmowych. 

 

Nasz pracownik po zweryfikowaniu Państwa firmy przydzieli odpowiedni rabat. Po ponownym zalogowaniu ceny detaliczne zamienią się na ceny hurtowe z rabatem.

 

Zamówienia w prosty sposób można składać na naszym sklepie firmowy na stronie www.zarowkiledowe.com lub www.emkaled.pl lub tradycyjnie telefonicznie i mailowo. Firma eMka-LED wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta dysponuje zapleczem doradców i fachowców gotowych do pomocy przy małych jak i dużych projektach.

Dla klientów detalicznym mamy do zaproponowania pomoc fachowców z dziedziny projektowania wnętrz z wykorzystaniem oświetlenia LED, montażu jak również fachowych elektryków.

Projektanci doradzą Państwu w kwestii prawidłowego rozstawienia punktów świetlnych , odpowiedniej barwy jak również mocy żarówek LED i innych rodzajów oświetlenia. Mamy doświadczenie w atrakcyjnej aranżacji mieszkań lub lokali użwytkowych. Zaletą korzystania z usług projektanta jest wykorzystanie mniejszej ilości punktów, ale w odpowiedniej konfiguracji mocy i rozstawieniu, co pozwoli państwu zredukować koszty.

Dla różnego rodzaju instytucji państwowych, miast i gmin mamy do zaproponowania wyspecjalizowanego doradce w kwestii dofinansowań unijnych w związku z ekologicznym charakterem tego typu oświetlenia LED. Innowayjność i ekologia to priorytetowe czynniki sprzyjające otrzymaniu unijnych dofinansowań.* Pola wymagane