Żarówki LED E14

Żarówki LED z trzonkiem E14 powszechnie zwane małym gwintem.


Sprawdzając tę kategorię, zapewne szukasz niezawodnej żarówki LED E14, czyli tej mniejszego formatu. Dobry kierunek poszukiwań! W naszym sklepie odnajdziesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań. Ponieważ rozmiar, jaki ma żarówka LED E14, jest dość popularny, przy wyborze zwracaj uwagę na szczegóły.

 

Oszczędność


Żarówki LED E14 posiadają stosunkowo niewielki gwint. Literka "E" została im nadana na cześć wynalazcy żarówek - Thomasa Edisona, a "14" to milimetrowa średnica wkręcenia. Gwint, mniejszy od standardowego formatu E27, jest wykorzystywany przy żarówkach w lampkach stołowych i sypialnych, przy kinkietach, w domach i biurach. Ponieważ technologia LED gwarantuje nawet do kilkudziesięciu procent oszczędności, coraz częściej stosujemy żarówki LED E14 we własnych domach.

 

Zaawansowana i przyjazna technologia

LEDy przeprowadziły prawdziwą rewolucję w świecie oświetlenia. Skutecznie wypierają tradycyjne, zawodne żarówki, a także inne, konkurencyjne rozwiązania energooszczędne. Bazują na bezpiecznych, nowoczesnych technologiach, dlatego ich używanie jest ekologiczne. Raz kupionej żarówki LEDowej prawdopodobnie nie wyrzucisz przez najbliższe kilka, kilkanaście lat. Dowodzi tego żarówka LED E14.
Prawidłowa eksploatacja zapewnia długowieczność, a przez to wygodę i realną oszczędność. Przy wyborze konkretnej żarówki LED E14 zwróć uwagę na certyfikaty i parametry podawane przez producenta. Technologia pozwala na produkcję oświetlenia zarówno "zimnego", jak i "ciepłego", co ma niebagatelne znaczenie przy projektowaniu domowych pomieszczeń.
Co ciekawe, samo światło emitowane przez LED E14 jest bezpieczne dla oka, którego nie męczy. Także z tego powodu miasta wymieniają tradycyjne latarnie na ledowe. Popularne "ledy" są ponadto odporne na wstrząsy i zmiany pogodowe, czego najlepszy przykład stanowi model żarówki LED E14. Przy prawidłowym montażu i nienarażaniu na mechaniczne uszkodzenia przetrwa on latami.

 

Żarówki LED w naszym sklepie


Dokonując zakupu żarówki LED E14 w naszym sklepie, masz pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny i błyskawiczny sposób. Chociaż na rynku istnieje wiele modeli standardowych żarówek, nasz sklep wybiera najbardziej optymalne rozwiązania. Rozświetl pomieszczenia nie tylko swoim uśmiechem! W osobnych kategoriach naszego sklepu można również zakupić żarówki ledowe z innymi trzonkami i gwintami, w tym żarówki LED E27, a także żarówki LED GU10 i żarówki LED G9.* Pola wymagane