Żarówki LED E14

Żarówki LED Żarówki LED E14
Żarówki LED Żarówki LED E14

Żarówki led z trzonkiem E14

Sprawdzając tę kategorię, zapewne szukasz niezawodnej żarówki LED E14, czyli tej mniejszego formatu. Dobry kierunek poszukiwań! W naszym sklepie odnajdziesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań. Ponieważ rozmiar, jaki ma żarówka LED E14, jest dość popularny, przy wyborze zwracaj uwagę na szczegóły.

 

Żarówki LED E14 - mały gwint duże możliwości

Drugim równie popularnym modelem są żarówki LED 14. Żarówka E14 LED potocznie nazywana jest mały gwint. Dzięki zróżnicowaniu barw od 2700K do 6500K możemy wybrać model o barwie ciepłej, dziennej, neutralnej i zimnej. Lampy E14 występują w mniejszych mocach w stosunku do E27. Najmocniejsza żarówka E14 LED to 8W corn. Do najpopularniejszych kształtów należą świeczki , corny i małe bulwy. Gwint, mniejszy od standardowego formatu E27, jest wykorzystywany przy żarówkach w lampkach stołowych i sypialnych, przy kinkietach, w domach i biurach. Ponieważ technologia LED gwarantuje nawet do kilkudziesięciu procent oszczędności, coraz częściej stosujemy żarówki LED E14 we własnych domach.

 

Zaawansowana i przyjazna technologia

LEDy przeprowadziły prawdziwą rewolucję w świecie oświetlenia. Skutecznie wypierają tradycyjne, zawodne żarówki, a także inne, konkurencyjne rozwiązania energooszczędne. Bazują na bezpiecznych, nowoczesnych technologiach, dlatego ich używanie jest ekologiczne. Raz kupionej żarówki LEDowej prawdopodobnie nie wyrzucisz przez najbliższe kilka, kilkanaście lat. Prawidłowa eksploatacja zapewnia długowieczność, a przez to wygodę i realną oszczędność. Przy wyborze konkretnej żarówki LED E14 zwróć uwagę na certyfikaty i parametry podawane przez producenta. Technologia pozwala na produkcję oświetlenia zarówno "zimnego", jak i "ciepłego", co ma niebagatelne znaczenie przy projektowaniu domowych pomieszczeń.

Co ciekawe, samo światło, które emituje żarówka LED E14 jest bezpieczne dla oka, którego nie męczy. Także z tego powodu miasta wymieniają tradycyjne latarnie na ledowe. Popularne "ledy" są ponadto odporne na wstrząsy i zmiany pogodowe, czego najlepszy przykład stanowi model żarówki LED E14. Przy prawidłowym montażu i użytkowaniu można cieszyć się nią przez długi czas.

 

Żarówki led w naszym sklepie

Dokonując zakupu żarówki LED E14 w naszym sklepie, masz pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny i błyskawiczny sposób. Chociaż na rynku istnieje wiele modeli standardowych żarówek, nasz sklep wybiera najbardziej optymalne rozwiązania. Rozświetl pomieszczenia nie tylko swoim uśmiechem! W osobnych kategoriach naszego sklepu można również zakupić żarówki ledowe z innymi trzonkami i gwintami, w tym żarówki LED E27, a także żarówki LED GU10 i żarówki LED G9.* Pola wymagane