Żarówki LED E40 Uliczne

Żarówki LED Żarówki LED E40 Uliczne
Żarówki LED Żarówki LED E40 Uliczne

ŻarówkiLED E40 - doskonały zamiennik lamp sodowych

Żarówki LED E40 są znakomitą alternatywą wobec tradycyjnego ulicznego oświetlenia. Z dnia na dzień zmieniają krajobraz polskich osiedli.

W zależności od typu oprawy posiadamy żarówki z różnymi kątami świecenia. Dla modeli do opraw ulicznych najbardziej wydajna będzie żarówka ze strumieniem światła skierowanym do dołu. Natomiast do opraw parkowych i osiedlowych żarówka LED E40 polecamy lampę emitującą światło dookoła (270°). Wysoka jakość wykonania i klasa szczelności IP65 lamp led pozwala na stosowanie ich w ciężkich warunkach atmosferycznych. Lampa E40 sprawdza się również w oprawach przemysłowych typu Highbay stosowanych na liniach produkcyjnych i magazynach. Dowiedz się, dlaczego warto dbać nie tylko o oświetlenie własnego domu, ale również jego otoczenia.

 

Ledowa rewolucja na ulicach

W dobie oszczędności wprowadzanych zarówno przez władze samorządowe, jak i prywatne instytucje wzrasta zainteresowanie tańszymi, alternatywnymi formami pozyskiwania i wykorzystywania energii. Niestety, w ostatnich latach zauważalna jest tendencja na przykład do wyłączania latarni miejskich na peryferyjnych dzielnicach w nocy, czyli wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne.

Żarówki LED uliczne są szansą na odwrócenie tej sytuacji i oszczędne, rozsądne gospodarowanie energią na szeroką skalę. LEDowe, nowoczesne oświetlenie z powodzeniem zastępuje dotychczasowe, przestarzałe żarówki. Działa niezależnie od warunków atmosferycznych na drogach, w parkach, na parkingach, przy chodnikach, w centrach miast i na głębokiej wsi. Wszędzie tam, gdzie potrzeba dobrego, silnego, ale i taniego światła, żarówki LED E40 spełniają swoją rolę.

 

Nowoczesne światło w przestrzeni

Żarówki uliczne LED z sukcesem zastępują przestarzałe, sodowe technologie. Ich użycie oznacza brak rtęci, mniejsze promieniowanie UV, mniej dwutlenku węgla i produkcję bezpieczną dla środowiska. Wysokie standardy, przystosowanie do wymogów otoczenia, wytrzymałość to wszystko kryteria, które muszą spełniać żarówki LED E40. W tej kategorii funkcjonują wyłącznie żarówki uliczne LED dostosowane do standardowego w Polsce napięcia 230V. Co istotne, dla oszczędności w miastach i obiektach przemysłowych można zostawić stare lampy i po prostu wymienić jedynie żarówki. Zwróć uwagę na oferowaną moc, która niekiedy przekracza nawet 100W. Istotna jest również temperatura światła, jaką dają żarówki LED E40. Wykorzystane w nich komponenty wywodzą się od najlepszych producentów m.in marki Epistar. Znajdują swoje zastosowanie jako źródła światła w lampach ulicznych oświetlających np. autostrady, parkingi, strefy przemysłowe czy też ścieżki rowerowe.

Wymień żarówki uliczne na LED E40, jeżeli potrzebujesz rozwiązań ekologicznych, trwałych, niezawodnych, oszczędnych i nowoczesnych.

 

Oprawy uliczne led - inwestycja, która się opłaca

Ekologiczne myślenie o energii i oświetleniu skutecznie wkracza nie tylko do życia prywatnego Polaków, ale również do świadomości decydentów. Władze przeważnie na szczeblu samorządowym coraz częściej decydują się bowiem na inwestycję w oszczędne oświetlenie uliczne LED. Opłacalną inwestycję, należy podkreślić.

Lampy uliczne LED coraz śmielej wypierają przestarzałe lampy sodowe, które emitują mało przyjazne światło, a ich właściwości ekologiczne są zerowe. Nic dziwnego, w końcu pamiętają czasy głębokiego PRL-u, dlatego ich wymiana na nowoczesne oprawy uliczne LED, które spełniają najwyższe standardy ekologiczne, jest obowiązkiem społeczności lokalnych. Obowiązkiem opłacalnym, bo oświetlenie uliczne LED pozwala na znacznie zmniejszenie kosztów poboru energii, a co za tym idzie każda lampa LED uliczna to oszczędności w kasie publicznej.

 

Zalety opraw ulicznych led

Nietrudno sobie wyobrazić potencjalne korzyści dla lokalnej społeczności, jakie może dać wymiana starych lamp na nowe, energooszczędne lampy uliczne LED. Nie chodzi wyłącznie o pieniądze, choć one oczywiście są bardzo istotne, ale też o zwykłą wygodę i walory użytkowe. Oświetlenie uliczne LED jest wszakże źródłem światła o fakturze przyjaznej dla ludzkiego oka, które nie powoduje dyskomfortu ani zmęczenia wzroku. Kolejna rzecz to bezpieczeństwo i trwałość. O ile lampy starego typu były produkowane z wykorzystaniem niebezpiecznych substancji, jak np. rtęć, o tyle lampy uliczne LED ich nie zawierają i są niegroźne dla organizmu, nawet jeśli się zbiją. Jeżeli jednak nie ulegną mechanicznemu zniszczeniu, świecą efektywnie przez ok. 50 tys. godzin, czyli jakieś 6-7 lat pod warunkiem, że są cały czas włączone! Zakładając, że oświetlenie uliczne LED jest wyłączane za dnia, można przyjąć, że będzie działało ok. 15 lat.

Istotnym czynnikiem, który przekonuje do inwestycji w oprawy uliczne LED, jest z pewnością wysoka odporność na wstrząsy i przeciążenia. Wytrzymałość wespół z godną podziwu długością czasu świecenia warunkuje niezwykłą żywotność ledowych lamp, których duży wybór znajdziesz w naszym sklepie. Oprócz nich, aktualna oferta obejmuje jeszcze między innymi: żarówki LED z małym gwintem, żarówki RGB, czy też zamienniki dla tradycyjnych halogenów.* Pola wymagane