Żarówki LED GU10

Żarówki LED Żarówki LED GU10
Żarówki LED Żarówki LED GU10

Żarówki led gu10 - najpopularniejszy model w ofercie

Do sufitów karton-gipsowych polecamy żarówki LED GU10. Żarówka GU10 LED to zamiennik do tradycyjnych halogenów. Żarówki LED GU10 230 V montowane są najczęściej w oczkach sufitowych, podbitkach i lampka. Dzięki zasilaniu na 230V nie musimy martwić się już o przetwornicę (transformator). W tej kategorii mamy całą gamę mocy: od 1W do 8W, barw: ciepła, dzienna i zimna. W sklepie EMKALED dajemy państwu możliwość wyboru jakości i materiałów wykonania. Oferujemy modele z plastiku , jak również ze szkła i ceramiki.

Zamontowanie żarówki LED GU10 to ukłon w stronę ekologii. Dzięki innowacyjnej technologii, polegającej na zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych oraz długiej żywotności każdego modelu, uzyskuje się pozytywny wpływ na środowisko. Każda żarówka LED GU10 pobiera znacznie mniej prądu niż tradycyjny, halogenowy odpowiednik. Wybierając je, oszczędzasz pieniądze, jednocześnie chroniąc środowisko. Ich produkcja nie jest oparta na niebezpiecznych dla środowiska substancjach, do których należy ołów czy rtęć. Dobra Żarówka GU10 LED to inwestycja na lata, znacznie bardziej wydajna i opłacalna niż montowanie tradycyjnych świetlówek.

 

Najwyższa jakość

Kupując żarówki LED GU10, masz do wyboru modele o różnorodnych zakresach mocy oraz kolorach. Każda żarówka GU10 LED wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Światło, które emituje żarówka LED GU10, jest dobrze tolerowane przez organizm oraz przyjemne dla naszych oczu. W ich towarzystwie możesz swobodnie czytać czy wykonywać codzienne obowiązki, bez konieczności tolerowania rozpraszającego czy oślepiającego światła. Dlaczego jeszcze warto postawić na żarówki LED GU10? Otóż rezygnując ze zwykłych żarówek, możesz zapomnieć o częstej wymianie ich ledowych odpowiedników. Dana żarówka LED GU10 wystarczy Ci nawet na kilka lat. Do tego dochodzi niezwykła wytrzymałość ? żarówka GU10 LED jest odporna na działanie czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Żarówki LED GU10 oświetlają różne rodzaje pomieszczeń. Wybierając odpowiedni model dla siebie, zwróć uwagę na barwę światła, pobór mocy, którym charakteryzuje się poszczególny model LED GU10 czy kąt świecenia. Idź z duchem czasu i postaw na nowoczesne żarówki LED GU10, dzięki którym zyskasz oświetlenie zdrowe dla oczu, oszczędzając energię elektryczną oraz chroniąc środowisko.

Trzonek GU10 jest popularnie stosowany w oprawach z reflektorami LED. Charakterystyczną cechą żarówki GU10 LED jest to, że strumień świetlny jest kierowany bezpośrednio w dół. Dodatkowo żarówki GU10 LED 230v wyróżniają się długą żywotnością oraz emitują dużą ilość światła. Trzonek typu GU10 zapewnia prosty montaż żarówki, dzięki czemu należy do najpopularniej stosowanych. Żarówki GU10 LED są najczęściej wykorzystywane w oświetleniu punktowym i w podwieszanych sufitach.

 

Żarówki led gu10 w sklepie Emka-led

W poniższej kategorii dostępne są żarówki LED z trzonkiem GU10. Oferujemy wyłącznie asortyment wysokiej jakości, pochodzący z ofert sprawdzonych marek wiodących na rynku oświetleniowym. Każda żarówka LED GU10 zakupiona w Emka-LED to gwarancja długiej żywotności, dobrych parametrów oświetleniowych i energooszczędności. W odrębnych kategoriach w naszym sklepie zakupić można również żarówki ledowe z innymi trzonkami i gwintami, w tym między innymi żarówki LED E27 oraz żarówki LED E14, a także żarówki LED G9.* Pola wymagane