Żarówki LED MR16

Żarówki LED MR16 na napięcie 12V i 230V

W tej kategorii znajdziesz wysokojakościowe żarówki LED MR16. Możesz mieć pewność, że prezentowany wybór produktów spełnia najwyższe wymagania, zapewniając najwyższe właściwości świetlne.

 

Halogeny na miarę oczekiwań

LED MR16 to specyficzny rodzaj żarówek, wykorzystywany najczęściej w przypadku systemów oświetleniowych znanych jako „halogeny”, a także w systemach punktowych. Żarówki LED MR16 wykorzystują trzonek GU5.3, co oznacza 5,3 milimetra rozstawu. Skrót MR odnosi się natomiast do angielskiego sformułowania multifaceted reflector (pl. reflektor wielopłaszczyznowy). Co ciekawe, na rynku funkcjonują żarówki LED MR16 przystosowane do standardowego napięcia domowego 230V, jak również znacznie mniejszego, 12V. Wszystko zależy od przeznaczenia oświetlenia.
Żarówki LED MR16 są wykorzystywane w domach i biurach. Przy wyborze zwróć uwagę na:
•    moc strumienia (podawaną w lumenach);
•    długość trwania gwarancji producenta.
•    moc (podawaną w watach);
•    rodzaj napięcia (12V lub 230V);
•    temperaturę barwy światła (podawaną w kelwinach).

 

Dlaczego oświetlenie LED

Technologia LEDowa odznacza się wieloma pozytywnymi cechami, które doceniają klienci na całym świecie. Wybierając nowoczesne żarówki LED MR16, przede wszystkim płacisz niższe rachunki za energię. Oszczędność sięga nawet kilkudziesięciu procent w stosunku do dotychczasowych opłat. Dlaczego? LED MR16 pobierają bowiem bardzo mało energii, co jednak nie ujmuje wartości światła. Wręcz przeciwnie – oświetlenie jest zdrowe dla oczu, nie męczy, spełnia swoją rolę.
Technologia produkcji żarówki LED MR16 jest ponadto na wskroś ekologiczna. Do jej wytworzenia nie używa się bowiem przestarzałych, szkodliwych substancji, a sam produkt może świecić nawet przez kilkanaście lat. Konstrukcja jest odporna na zniszczenia, więc przy prawidłowej eksploatacji możesz odłożyć w czasie jakąkolwiek myśl o wymianie. W porównaniu do tradycyjnych żarówek stanowi to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również znaczną wygodę. Jeżeli szukasz dobrej żarówki LED MR16, trafiłeś pod właściwy adres.* Pola wymagane