Żarówki LED multimedialne

Żarówki LED Żarówki LED multimedialne
Żarówki LED Żarówki LED multimedialne

Multimedialne żarówki LED

Jeśli lubisz nowości technologiczne i inteligentne rozwiązania to zapraszamy do działu żarówki multimedialne LED. W tej kategorii znajdziesz żarówki sterowane telefonem za pomocą aplikacji oraz żarówki z głośnikami. Poza funkcją świecenia i ściemniania a czasem i zmianę barwy RGB możesz dodatkowo odtwarzać muzykę z telefonu. Montując ją w lampie nad stołem ,romantyczna muzyka z pewnością umili każdą kolację przy świecach lub imprezę okolicznościową.

Żarówki LED multimedialne dodadzą niesamowitego uroku w pomieszczeniu. Są to nowoczesne produkty sterowane przez Bluetooth bądź WiFi ze smartfona, tableta lub komputera. Niektóre modele są wyposażone w głośnik, dzięki czemu możemy możemy słuchać swojej ulubionej muzyki dochodzącej z żarówki wkręconej nad stołem w kuchni czy salonie.

Poznaj nowy wymiar oświetlenia przyszłości, który dzięki wsparciu innowacyjnych technologii zapewnia takie produkty jak żarówki LED z głośnikiem czy żarówki na pilota.

 

Żarówki przyszłości

Najnowsze rozwiązania technologiczne coraz śmielej wkraczają w nasze codzienne życie. Czy tego chcemy, czy nie, różnego rodzaju urządzenia multimedialne otaczają nas z każdej strony, a innowacje wchodzą do branż, które jeszcze do niedawna wydawały się ostoją tradycji. Tak jest z oświetleniem, kto by jeszcze 10 lat temu pomyślał, żeby zainwestować w żarówki LED z głośnikiem czy żarówki na pilota? Dziś takie rozwiązania są na wyciągnięcie ręki, o czym przekonasz się w naszym sklepie.

Kategoria żarówki LED multimedialne zawiera wiele różnych modeli z rozmaitymi funkcjami, spośród których wybierz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Zależy Ci na różnobarwnej żarówce. A może chcesz posłuchać muzyki bezpośrednio z żarówki z głośnikiem. Żaden problem - posiadamy i takie multimedialne żarówki ledowe! Nie sposób wyliczyć wszystkie zalety, które cechują żarówki LED multimedialne. Nie wystarczy powiedzieć, że są energooszczędne, zużywają bardzo mało prądu i święcą przez długie lata przyjazną dla oczu barwą ich wyróżnikiem jest bowiem multimedialność. Na czym ona polega i w jaki sposób zapewnia niecodzienny komfort użytkowania?

 

Światło i melodia przyszłości

Żarówki LED multimedialne są sterowane za pośrednictwem aplikacji na smartfona lub tablet - wystarczy, że pobierzesz ją ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalujesz na swoim urządzeniu, a nie wstając z fotela lub leżąc wygodnie w łóżku, zgasisz, ściemnisz albo zapalisz światło! Tak działają nowoczesne żarówki na pilota, którym jest Twoje urządzenie mobilne.

Żarówki LED multimedialne nie tylko świecą - mogą również odtwarzać Twoje ulubione piosenki! Chodzi oczywiście o żarówki LED z głośnikiem. Wybierz playlistę na smartfonie lub tablecie i czekaj, aż zacznie rozbrzmiewać muzyka wprost z żarówki! Czyż nie tak wygląda oświetlenie przyszłości?* Pola wymagane