Żarówki LED RGB z pilotem

Żarówki LED Żarówki LED RGB z pilotem
Żarówki LED Żarówki LED RGB z pilotem

Żarówki LED RGB indywidualna iluminacja według twoich potrzeb

Dla klientów ceniących sobie efekty świetlne i zmianę barw w pomieszczeniu oferujemy żarówki LED RGB z pilotem. Lampy z małym (E14) i dużym gwintem (E27). Dostępne różne kształty dzięki czemu możesz dopasować model do swojej lampy. Do żyrandoli i kinkietów mamy żarówki w kształcie świeczki. Do lamp wiszących i lampek klasyczne bulwy i bańki. Dodatkowo w ofercie żarówki z dodatkowym kolorem ciepłym RGBW. Za pomocą pilota możemy zmieniać barwy światła. Żarówki posiadają również różne programy świecenia uruchamiane za pomocąpilota. Ściemnianie i rozjaśnianie, płynna lub skokowa zmiana barwy itd. Dostępne pojedyncze sztuki lub pakiety żarówek.

 

Kolorowe żarówki

Żarówki LED RGB z pilotem pełnią w głównej mierze funkcje dekoracyjne. Dzięki nim w kilka sekund całkowicie odmienisz charakter swojego wnętrza, stonowane, jednobarwne pomieszczenie w jednej chwili przepełni się feerią barw. Żarówka RGB LED z pilotem daje całkowitą dowolność w manipulowaniu emitowanym kolorem, wystarczy tylko, że wskażesz go na palecie RGB. Możliwe jest również ściemnianie i rozjaśnianie barw emitowanych przez żarówki LED RGB. Żarówka RGB z pilotem najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach. Dobierając odpowiedni rozmiar i model, których u nas pod dostatkiem, zamontujesz ją w wybranym przez siebie miejscu, nie tylko jako główne źródło światła, ale też jako podświetlenie mebli, lustra, ścian czy sufitu. Żarówki LED RGB z pilotem równie dobrze nadają się do zastosowań komercyjnych, wykorzystuje się je w wystawach sklepowych, reklamach i różnego rodzaju systemach oświetlenia.

 

Różnobarwny LED

Oprócz walorów typowo dekoracyjnych żarówki LED RGB posiadają szereg zalet, które wynikają wprost z faktu, że są to żarówki ledowe. Mówimy więc przede wszystkim o wysokiej energooszczędności, polegającej na niskim zużyciu prądu w celu emitowania światła. Co istotne, żarówki LED RGB emitują światło obojętne dla ludzkiego organizmu, które nie przeszkadza w wykonywania codziennych obowiązków ? tak w pracy, jak i w domu. Wreszcie ledowa żarówka RGB jest powszechnie doceniana za swoją żywotność, która często wynosi kilkanaście lat! Zdarza się, że niejeden domownik przeżywa swoją młodość w świetle tej samej, niewymienionej od ponad dekady żarówki LED RGB, czego nierzadko nawet nie jest świadomy. Najlepsze jakościowo, bezpieczne i sprawdzone modele tego typu żarówek znajdziesz w naszym sklepie ? już teraz wybierz produkt, który Ci najbardziej odpowiada!* Pola wymagane