Żarówki LED RGB z pilotem

Żarówki LED RGB indywidualna iluminacja według Twoich potrzeb

Żarówki LED RGB z pilotem to wybór dla osób, które gustują w nowoczesnych wnętrzach. Jeżeli lubisz kolorowe ozdobniki i chcesz indywidualnie dobierać barwę podświetlenia w swoim mieszkaniu lub biurze, żarówki LED RGB spełnią Twoje oczekiwania.

 

Kolorowe żarówki

Żarówki LED RGB z pilotem pełnią w głównej mierze funkcje dekoracyjne. Dzięki nim w kilka sekund całkowicie odmienisz charakter swojego wnętrza ? stonowane, jednobarwne pomieszczenie w jednej chwili przepełni się feerią barw. Żarówka RGB LED z pilotem daje całkowitą dowolność w manipulowaniu emitowanym kolorem ? wystarczy tylko, że wskażesz go na palecie RGB. Możliwe jest również ściemnianie i rozjaśnianie barw emitowanych przez żarówki LED RGB.
Żarówka RGB z pilotem najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach. Dobierając odpowiedni rozmiar i model, których u nas pod dostatkiem, zamontujesz ją w wybranym przez siebie miejscu ? nie tylko jako główne źródło światła, ale też jako podświetlenie mebli, lustra, ścian czy sufitu. Żarówki LED RGB z pilotem równie dobrze nadają się do zastosowań komercyjnych ? wykorzystuje się je w wystawach sklepowych, reklamach i różnego rodzaju systemach oświetlenia.


Różnobarwny LED

Oprócz walorów typowo dekoracyjnych żarówki LED RGB posiadają szereg zalet, które wynikają wprost z faktu, że są to żarówki ledowe. Mówimy więc przede wszystkim o wysokiej energooszczędności, polegającej na niskim zużyciu prądu w celu emitowania światła. Co istotne, żarówki LED RGB emitują światło obojętne dla ludzkiego organizmu, które nie przeszkadza w wykonywania codziennych obowiązków ? tak w pracy, jak i w domu.
Wreszcie ledowa żarówka RGB jest powszechnie doceniana za swoją żywotność, która często wynosi kilkanaście lat! Zdarza się, że niejeden domownik przeżywa swoją młodość w świetle tej samej, niewymijanej od ponad dekady żarówki LED RGB, czego nierzadko nawet nie jest świadomy. Najlepsze jakościowo, bezpieczne i sprawdzone modele tego typu żarówek znajdziesz w naszym sklepie ? już teraz wybierz produkt, który Ci najbardziej odpowiada!* Pola wymagane