Żarówki węglowe

Żarówki LED Żarówki węglowe
Żarówki LED Żarówki węglowe

Żarówki węglowe Edison- ożywią każde wnętrze

Inną alternatywą dla tradycyjnych żarówek wolframowych są żarówki węglowe. To dekoracyjne żarówki tworzące niepowtarzalny efekt. Często stosowane w restauracjach, scenach i wystawach. Ten model sam w sobie tworzy niepowtarzalny efekt dlatego najczęściej montuje się go z samą oprawką bez lampy lub jako klosz stosuje się np. słoik. Efekt świetlny powstaje dzięki gęsto splecionych drucików węglowych. Należy pamiętać że nie jest to oszczędna technologia jak w przypadku LED. Wręcz przeciwnie ich wydajność jest jeszcze mniejsza niż tradycyjny zamiennik wolframowy. Jednak w tym przypadku nie jest to najważniejsze. Ich zadaniem jest tworzenie niepowtarzalnego efektu wizualnego i świetlnego.

 

Designerskie, stylowe, kunsztowne - takie są żarówki węglowe

Nic więc dziwnego, że pełnią rolę przede wszystkim dekoracyjną, ozdabiając wnętrza hoteli, restauracji, galerii czy muzeów, gdzie prezentują się najkorzystniej.

Żarówki węglowe zaliczają się do oświetlenia specjalistycznego, którego nie wykorzystuje się na co dzień. Dlaczego? Głównie dlatego, że nie mają właściwości ekologicznych i pobierają dużo prądu. Ich eksploatacja nie jest więc korzystna pod względem finansowym. Co więcej, świecą słabym światłem, porównywalnym ze zwykłą świeczką. Z jakiego powodu wobec tego je sprzedajemy? Tym, co wyróżnia węglowe żarówki dekoracyjne spośród innych rodzajów oświetlenia, jest ich niepowtarzalny wygląd, który dodaje sznytu i elegancji każdemu wnętrzu.

Żarówka węglowa nie rozświetla się bowiem w całości ? żarzy się jedynie umieszczony w środku szkła, opleciony drucik wykonany z włókna węglowego, co daje niesamowity efekt wizualny. Stonowane światło emitowane przez tego typu żarówki dekoracyjne buduje nastrojową atmosferę, doskonale wpisując się w wystrój wszelkiego rodzaju restauracji, muzeów i hoteli.

 

Wyjątkowy klimat dzięki żarówce

Inwestując w żarówki węglowe, nie spodziewaj się intensywnej barwy, wysokiej efektywności świecenia ani energooszczędności ? jedyne, co powinno Cię przekonać do zakupu, to walory estetyczne. Sprawdź, jakie formy najbardziej Cię interesują i odpowiadają wymaganiom Twojego lokalu, a następnie wybierz w naszym sklepie produkty zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Udostępniamy żarówki dekoracyjne w różnych kształtach i wielkościach, dzięki czemu łatwo znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Posiadamy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne żarówki węglowe, które pochodzą od znanych producentów. Nie są one również oszczędne, posiadają jeszcze mniejszą wydajność niż stare żarówki wolframowe. Żarówki węglowe są oferowane w dwóch najpopularnejszych gwintach E27 i E14 oraz czterech różnych kształtach.Tego typu żarówki dekoracyjne są uzupełnieniem naszej bogatej oferty.* Pola wymagane