Żarówki węglowe

Designerskie, stylowe, kunsztowne – takie są żarówki węglowe.

Nic więc dziwnego, że pełnią rolę przede wszystkim dekoracyjną, ozdabiając wnętrza hoteli, restauracji, galerii czy muzeów, gdzie prezentują się najkorzystniej.

 

Żarówki dekoracyjne – dla dobrej atmosfery

Żarówki węglowe zaliczają się do oświetlenia specjalistycznego, którego nie wykorzystuje się na co dzień. Dlaczego? Głównie dlatego, że nie mają właściwości ekologicznych i pobierają dużo prądu. Ich eksploatacja nie jest więc korzystna pod względem finansowym. Co więcej, świecą słabym światłem, porównywalnym ze zwykłą świeczką. Z jakiego powodu wobec tego je sprzedajemy? Tym, co wyróżnia węglowe żarówki dekoracyjne spośród innych rodzajów oświetlenia, jest ich niepowtarzalny wygląd, który dodaje sznytu i elegancji każdemu wnętrzu.
Żarówka węglowa nie rozświetla się bowiem w całości – żarzy się jedynie umieszczony w środku szkła, opleciony drucik wykonany z włókna węglowego, co daje niesamowity efekt wizualny. Stonowane światło emitowane przez tego typu żarówki dekoracyjne buduje nastrojową atmosferę, doskonale wpisując się w wystrój wszelkiego rodzaju restauracji, muzeów i hoteli.
Inwestując w żarówki węglowe, nie spodziewaj się intensywnej barwy, wysokiej efektywności świecenia ani energooszczędności – jedyne, co powinno Cię przekonać do zakupu, to walory estetyczne. Sprawdź, jakie formy najbardziej Cię interesują i odpowiadają wymaganiom Twojego lokalu, a następnie wybierz w naszym sklepie produkty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
Udostępniamy żarówki dekoracyjne w różnych kształtach i wielkościach, dzięki czemu łatwo znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Posiadamy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne żarówki węglowe, które pochodzą od znanych producentów.  Nie są one również oszczędne, posiadają jeszcze mniejszą wydajność niż stare żarówki wolframowe.  Żarówki węglowe są oferowane w dwóch najpopularnejszych gwintach E27 i E14 oraz czterech róznych kształtach.Tego typu żarówki dekoracyjne są uzupełnieniem naszej bogatej oferty.* Pola wymagane