facebook

Żarówki LED

Żarówki LED GU10 Żarówki LED E27 Żarówki LED E14 Żarówki LED G9 Żarówki LED MR16 Żarówki LED G4 Żarówki LED MR11 Żarówki LED AR111/G53 Żarówki LED E40 Uliczne Żarówki LED RGB z pilotem Żarówki LED R7S Żarówki LED multimedialne Żarówki węglowe Przejściówki i adaptery Żarówki wstrząsoodporne Lampy grzewcze

 

 

 

Żarówki LED - oszczędność, trwałość i ekologia

Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep internetowy dużą część zajmują żarówki LED.
Innowacyjna technologia oparta na zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych pozwala poczynić oszczędności w poborze energii elektrycznej, dzięki czemu produkt uchodzi za ekologiczny. Korzystnie na ochronę środowiska wpływa również fakt wyjątkowej trwałości produktów oraz długiej ich żywotności (do kilkunastu lat!). Pomimo niewielkiego zużycia prądu żarówki LED generują odpowiednią ilość lumenów zapewniając zdrowe dla oczu oświetlenie. W asortymencie dostępne są przedmioty o różnych zakresach mocy.

Żarówki LED to najnowsza technologia oświetlenia, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników – zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i przemysłowych. Sprawdź, dlaczego zakup żarówki LED to pewna i zyskowna inwestycja.

 

Oszczędność

Po co wydawać więcej, skoro można wydać mniej? Z takiego założenia wychodzą osoby, które sięgają po żarówki LED. Ten typ oświetlenia wykorzystuje znikomą ilość energii, znacznie mniejszą niż tradycyjne żarówki. Tym samym automatycznie oszczędzasz na niższych rachunkach za prąd. Jednocześnie żarówki ledowe cechuje się wysoką wydajnością, zapewniając odpowiedni poziom oświetlenia niezależnie od warunków. Słowem: opłacalna inwestycja na lata.

 

Trwałość

Żywotność zwykłej żarówki wynosi z reguły kilka miesięcy, podczas gdy żarówki LED święcą nawet kilka lat bez potrzeby wymiany! Oznacza to, że nawet wyższy koszt zakupu szybko się zwraca, ponieważ jest wydatkiem jednorazowym na kilka, kilkanaście lat. Dzięki ledom potrzeba kupowania nowej żarówki co miesiąc znika jak ręką odjął. Wygodne, prawda?

 

Wytrzymałość

Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych sprawia, że żarówki z powodzeniem montuje się w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Żarówki ledowe nie boją się wilgoci, gorąca, zimna, wstrząsów ani wibracji, dlatego efektywnie służą przez lata.

 

Jakość światła

Światło emitowane przez żarówki ledowe jest przyjemne dla oka i dobrze tolerowane przez organizm – nie rozprasza, nie drażni, nie oślepia ani nie jest zbyt słabe. W ten sposób żarówki ledowe zapewniają sprawne wykonywanie jakichkolwiek zajęć wymagających dobrego światła – czytanie, pracowanie czy przygotowywanie posiłku to z ledami czysta przyjemność.

 

Ekologia

Żarówki LED nie tylko pobierają znacznie mniej prądu niż te tradycyjne, ale też ich produkcja przebiega bez udziału niebezpiecznych dla środowiska substancji, takich jak ołów czy rtęć. Jako że żarówki ledowe służą przez kilka-kilkanaście lat, wyrzuca się je bardzo rzadko.

 

 

Żarówki LED - największe odkrycie od czasów lamp żarowych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się żarówki led. Lampy te działają w oparciu o diody elektroluminescencyjne oraz wyposażone są w wiele rodzajów gwintów m.in. E14, E27,GU10  itd, dzięki czemu możesz je swobodnie umieścić w różnego rodzaju oprawach. Obecnie w żarówkach ledowych stosuje się zarówno diody klasyczne, jak i diody o większej wydajności świetlnej, które zwane są diodami LED SMD. Żarówki led to to najprawdopodobniej jedno z największych odkryć od czasu, gdy zaczęto korzystać z energii elektrycznej. W porównaniu do tradycyjnych lamp żarowych, cechuje je znacznie większa trwałość, i co ważne, niewielkie zużycie energii. Żarówki ledowe potrafią świecić nawet kilkadziesiąt lat. Jedne wytrzymają minimum 20, drugie zaś, o trwałości około 50 000 godzin, dostarczają jasne i bardziej naturalne światło nawet przez 30 lat. Oświetlenie led zapewnia nie tylko długoletnią żywotność, ale efektownie prezentuje się w nowoczesnych lampach. Kolejną zaletą ledowych żarówek jest możliwość doboru ich dowolnej temperatury barwowej, co oznacza, że możesz wybrać zarówno żarówkę o barwie chłodnobiałej, ciepłobiałej, czy też barwie światła żarowego, przypominającego lampy studyjne.

 

 

Żarówki LED - do wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Oświetlenie led cechuje się także bardzo krótkim (żarówki ledowe dostępne są w wielu różnych kształtach, dzięki czemu ich wygląd możesz dopasować do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Żarówki, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym, zgodne są z dyrektywą Unii Europejskiej, wyróżniają się mniejszą emisją CO2 oraz nie zawierają rtęci.* Pola wymagane