facebook

Żarówka LED GU10 27 SMD5630 230V 5W biała ciepła CCD

Kod produktu: 244209
Towar niedostępny
12,93
zł netto
15,90
zł brutto
Dodaj do porównywarki
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

Napięcie (V):230V AC
Typ:GU10
Moc (W):5
Wymiary (mm):34 x 50
Strumień świetlny (lm):350
Barwa światła:Biała Ciepła
Temperatura barwowa:2700-3000K
Kąt świecenia (°):120
Ilość LED:27 SMD 5630 CCD
Żywotność (h):30 000
Ilość w opakowaniu (szt.):1
Certyfikaty:CE; RoHS
Inne:Przetwornica CCD

Żarówka LED GU10 o mocy 5W posiada obecnie najnowsze diody SMD LED 5630. Żarówka oferowana przez naszą firmę jest odpowiednikiem tradycyjnego halogenu zasilanego napięciem sieciowym 230V AC o mocy 40-50W. Przy tak małej mocy poboru energii jej strumień świetlny wynosi aż 350 lumenów przy czym nie emituje promieniowania UV oraz IR (podczerwonego).Nie zawiera szkodliwych substancji jak rtęć.  Dodatkowo żarówka LED, posiada przetwornice CCD, dzięki czemu jest odporniejsza na wahania napięć oraz emituje przyjemne, ciepłe światło bez efektu pulsowania. Ogromną zaletą żarówki GU10 jest jej żywotność która sięga 30 000 godzin. Szeroki kąt świecenia sprawia, że żarówka idealnie oświetli salon, korytarz, blat kuchenny, schody. Żarówka posiada szybkę ochronną dlatego można stosować ją w miejscach o podwyższonej wilgotności np. łazienka.

 

 

Żarówka spełnia wszystkie wymagania ogólne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności żarówek do ogólnych celów oświetleniowych określone w normie PN-EN 60432-1:2001. Została wykonana według obowiązujących standardów dla typowych żarówek z żarnikiem wolframowym z gwintem GU10 zasilanych napięciem 230V. Konstrukcja żarówki pozwala na bezproblemową wymianę niewymagającą żadnych dodatkowych adaptacji istniejącego oświetlenia. Żarówka pasuje do większości standardowych opraw dostępnych na rynku przystosowanych do żarówek z gwintem GU10.

 

ZASTOSOWANIE BARWY BIAŁEJ CIEPŁEJ ORAZ BIAŁEJ ZIMNEJ

zarowkiled

 
Pragniemy zauważyć, że nie mamy zamiaru "prześcigać się " w powszechnie modnym zawyżaniu parametrów przez niektóre konkurencyjne firmy. Nasze produkty są firmowe i złożone z wysokiej klasy komponentów i podzespołów. Wykonanie jest estetyczne i na wysokim poziomie. Wszystkie te czynniki z pewności złożą się na długotrwałe użytkowanie.


W naszym sklepie internetowym możesz zakupić również oprawy halogenowe stałe oraz ruchowe w kształcie kwadratu a także koła, oraz oprawki ceramiczne do żarówek GU10.


zarowkiledzarowkiledzarowkiled

 

 

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO PORADNIKA DOTYCZĄCEGO ŻARÓWEK LED GU10

KLIK!

 


 


Dlaczego warto kupić LED ?
- Technologia LED jest najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem w dziedzinie oświetlenia.
- Żarówki LED nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, od startu świecą pełną mocą.
- Żarówki LED są odporne na wstrzący, wibracje, oraz uszkodzenia mechaniczne. Można je również stosować w miejscach o podwyższonej wilgotności.
- Diody LED posiadają zdecydowanie dłuższą żywotność, niż tradycyjne żarówki - nawet do 50 000 godzin
- Diody LED idealnie odwzorowują naturalną barwę świecenia tradycyjnego światła.
- Żarówki jak i diody LED są bezpieczne w użytkowaniu - brak emisji UV i IR
- Bardzo szerokie zastosowanie - domowe jak i również przemysłowe.


Dlaczego wybrać naszą firmę?
- Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty które tworzone są z najlepszych komponetów.
- Na wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty, udzielamy 2-letniej gwarancji.
- Proces reklamacyjny nie ciągnie się tygodniami. Maksymalny czas oczekiwania na reklamowany wcześniej produkt to 7-10 dni.
- Nasza firma nie zarabia na wysyłce zakupionego przez Państwa produktu. Niezależnie od ilości zakupionych żarówek za wysyłkę płaci się tylko raz.
- Wiele firm sprzedających oświetlenie LED podaje zaworzone parapetry sprzedawanych produktów, nasza firma jako jedna z niewielu podaje rzeczywiste parametry zakupionych produktów.

 

Zobacz także:

Wstecz


* Pola wymagane