Zasilacze LED

Zasilacze LED
Zasilacze LED

Zasilacze GLP Zasilacze Mean Well Zasilacze desktop Zasilacze gniazdkowe Zasilacze impulsowe IP67 Zasilacze modułowe ADLER Zasilacze modułowe DELTA Zasilacze POS Zasilacze na szynę DIN

Zasilacze meblowe

 

 

Zasilacze do taśm LED

Technologia LED jest obecnie coraz częściej wykorzystywana zarówno w zakładach przemysłowych, biurach i budynkach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Dużą popularnością cieszą się taśmy ledowe, które posiadają szeroki wachlarz zastosowań, są łatwe w montażu i łączeniu, oferując nam ciekawe efekty wizualne i oświetleniowe. Aby zapewnić ich prawidłowe działanie, niezbędny jest jednak zasilacz do taśmy LED.

 

W niniejszej kategorii prezentujemy zasilacze, które doskonale sprawdzą się w przypadku taśm LED oraz wszelkiego typu urządzeń zasilanych prądem stałym. Oferujemy zasilacze GLP, które są w pełni wodoodporne i dzięki temu mogą być wykorzystywane nawet w najtrudniejszych warunkach oraz zasilacze MEAN WELL: LP wodoodporne, RS modułowe, SP modułowe, LRS modułowe, AVP mini.

 

W naszym asortymencie bez problemu znajdą Państwo także zasilacz do taśmy LED gniazdkowy i desktop. Posiadamy w sprzedaży również zasilacze impulsowe IP67, zasilacze POS, zasilacze na szynę DIN oraz zasilacze modułowe ADLER i DELTA. Te ostatnie charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością sięgającą nawet 89% oraz bezawaryjnością. Ich zaletą jest także 5-cio letnia gwarancja producenta.

 

Jak wybrać zasilacz do taśmy LED?

Odpowiednio dobrany zasilacz ma wpływ na jakość oraz właściwe działanie całego systemu diodowego. Z uwagi na sposób działania oraz specyficzne parametry diod LED, nie da się ich zasilać w taki sposób jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych żarówek.

 

Wybierając zasilacz do taśmy LED warto zwrócić uwagę na jego jakość i sprawność energetyczną. Odpowiedniej klasy produkt zapewni długotrwałe działanie diod LED i sprawi, że ich użytkowanie stanie się jeszcze bardziej oszczędne.

 

Nie mniej ważne są wbudowane zabezpieczenia. Zasilacz do taśmy LED powinien posiadać co najmniej trzy: przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe i przeciwprzeciążeniowe. Warto także zwrócić uwagę na pobór mocy bez obciążenia. Najlepszym wyborem będą zasilacze, które bez obciążenia pobierają nie więcej niż 1 W energii elektrycznej. Możesz też dokładnie dowiedzieć się, jaki zasilacz do taśmy LED będzie najlepszy, czytając nasz poradnik.

 * Pola wymagane