Zestaw Oprawa Belka 1xT8 + Świetlówka LED 18W NANO PC b. neutralna 120cm

Zestaw Oprawa Belka 1xT8 + Świetlówka LED 18W NANO PC b. neutralna 120cm
Zestaw Oprawa Belka 1xT8 + Świetlówka LED 18W NANO PC b. neutralna 120cm [kod producenta: OPR-1B-18NPC-N]
Kod produktu: OPR-1B-18NPC-N
23,53
zł netto
28,94
zł brutto
28.94
Kup
Złóż zapytanie ofertowe

Parametry produktu:

Napięcie (V):230V
Moc (W):18W
Wymiary (mm):1235 x 15 x 79
Barwa światła:Biała neutralna
Temperatura barwowa:4000-4500 K
Kąt świecenia (°):160cm
Certyfikaty:Deklaracja zgodności CE, RoHS

Zestaw świetlówka LED T8 18W biała dzienna  + pojedyncza oprawa typu belka. Jest to bardzo korzystny i tani sposób na montaż świetlówki na ścianie czy też suficie.

 

 

 

DANE TECHNICZNE OPRAWY TYPU BELKA


 

 • Wodoszczelność: BRAK
 • Długość: 1235 mm
 • Szerokość: 150 mm
 • Wysokość: 46 mm
 • Ilość gniazd: 1 x T8 120 cm

 

 

DANE TECHNICZNE ŚWIETLÓWKI


 

 • Moc: 18W
 • Ilość lumenów: 1530
 • Typ: T8
 • Długość: 120 cm
 • Temperatura barwowa: 4000-4500 K
 • Barwa światła: BIAŁA Neutralna
 • Napięcie: 230 VAC, 50 Hz
 • Klasa szczelności: IP40

 

Świetlówka LED T8 18W 120 cm. Doskonale sprawdzi się jako zamiennik tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Jej moc wynosi 18W i w odróżnieniu do zwykłego odpowiednika o mocy 36W świeci dużo wyraźniej jednocześcnie pobierając mniej prądu, co znacznie obniży rachunki za energie elektryczną.wiatło jest przyjemne dla oczu, nie wywołuje zmęczenia oraz efektu senności. Świetlówka jest także bardzo łatwa w montażu. Można ją umieścic praktycznie w każdej oprawie, nawet rastrowej. Tuba LED dzięki wykorzystaniu technologii LED jest przyjazna środowisku, ponieważ ogranicza emisje dwutlenku węgla oraz szkodliwego promieniowania UV. Produkt nie zawiera rtęci oraz posiada certyfikaty CE oraz RoHS.

 

 

y.jpg" alt="krzywa rozsyłu światła led" />

 

 

 

 

ZALETY ŚWIETLÓWEK LED


 • brak częstych awarii
 • nie wymagają układów zapłonowych
 • bardzo długa żywotność
 • światło nie mruży się i nie migocze
 • podłączenie bezspośrednio pod napięcie 230V
 • nie zawierają szkodliwych substancji takich jak rtęć
 • doskonale odwzorowują kolory
 • światło nie jest męczące dla oczu
 • łatwy montaż
 • szerokie zastosowanie
 • brak negatywnego wpływu na samopoczucie

 

 

ZASTOSOWANIE


 •  oświetlenie w magazynach
 •  oświetlenie w biurach
 •  oświetlenie hal produkcyjnych
 •  oświetlenie w domu
 •  oświetlenie lokali użytkowych
 •  oświetlenie parkingów

 

zastosowanie świetlówek LED

 

 

WYMIARY I PODŁĄCZENIE

 

Montaż świetlówki LED jest bardzo łatwy. W przypadku starej oprawy od żarówki gazowej należy ominąć cały układ zapłonowy, natomiast w nowszych cały układ elektroniczny. Świetlówki LED nie wymagają do podłączenia żadnych układów, wystarczy tylko je podłączyć pod napięcie 230V.

 


 

 

CERTYFIKATY I DEKLARACJE ZGODNOŚCI


 

Produkt LED spełnia wszystkie wymagania ogólne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności. Produkt LED posiada certyfikaty CE i RoSH wymagane przez Unię Europejską . Produkt nie zawiera rtęci i innych szkodliwych substancji.

 

 

 

Certyfikaty CE i RoHSBrak rtęci w naświetlaczach enach halogLEDHalogeny LED recykling

 

 

 

 

Zobacz także:

Oprawa świetlówkowa BELKA 120 cm 1 x T8

Oprawa świetlówkowa BELKA 120 cm 1 x T8

Oprawa świetlówkowa BELKA 120 cm 1 x T8
LC-OSB-1x120
16.15
16,15
zł brutto
Świetlówka Tuba LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. zimna Jednostronna Mocna 2200lm

Świetlówka Tuba LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. zimna Jednostronna Mocna 2200lm

Świetlówka Tuba LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. zimna Jednostronna Mocna 2200lm
SR120-21W-Z
26.57
26,57
zł brutto
Świetlówka -TUBA LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. dzienna Jednostronna Mocna 2200lm

Świetlówka -TUBA LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. dzienna Jednostronna Mocna 2200lm

Świetlówka -TUBA LED T8 G13 20W 230V - 120cm ALU-PC b. dzienna Jednostronna Mocna 2200lm
SR120-21W-N
26.57
26,57
zł brutto
Wstecz

Świetlówki LED - postaw na wysoką trwałość i energooszczędność


Świetlówki LED stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych świetlówek, znanych powszechnie jako jarzeniówki. Cenione przede wszystkim za wysoką trwałość oraz energooszczędność, sprawdzą się szczególnie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości, wydajnego źródła światła. Świetlówki ledowe zużywają jedynie 50% energii, zapewniając jednocześnie kilkakrotnie dłuższy okres eksploatacji w porównaniu do wspomnianych wcześniej rozwiązań fluorescencyjnych. Dzięki technologii ledowej, świetlówki nie emitują szkodliwych substancji, takich jak rtęć. Ponadto szybko się nagrzewają, nie wywołując tak zwanego efektu migotania. Uwzględniając jeszcze brak potrzeby używania dodatkowego elektronicznego „balastu” w oprawie otrzymujemy dodatkowe kilkanaście Wat oszczędności przy oprawach z dwiema świetlówkami.

W przeciwieństwie do zwykłych świetlówek gazowych, są przyjemne dla oka i nie wysuszają śluzówek. Brak gazu oraz zapłonników wpływa na zdecydowanie większą żywotność oraz mniejszą awaryjność w trakcie uruchamiania świetlówki. W rozwiązaniach gazowych potrzebne jest w tym przypadku duże napięcie, a to z kolei sprawia, że świetlówki te trzeba często wymieniać na nowe. Tuby LED natomiast, zaraz po uruchomieniu pracują stabilnie, wykorzystując pełną moc, bez jakichkolwiek strat i konsumpcji energii. Tego rodzaju oświetlenie sprawdzi się doskonale w przypadku magazynów, budynków użyteczności publicznej, placówek edukacyjnych, czy wszelkich przestrzeni roboczych.

Dlaczego warto wybrać świetlówki LED T8?


Ważną część naszej oferty stanowią popularne dziś świetlówki LED T8, wyposażone w najwyższej jakości, wydajne i energooszczędne diody SMD. Poza ogromnymi korzyściami ekologicznymi, zapewniają one również wysoką jakość światła. Skuteczność świetlna tego rodzaju nowoczesnych rozwiązań, w znacznym stopniu przewyższa tradycyjne modele, zapewniając tym samym mniejszy pobór energii i co za tym idzie - większe oszczędności finansowe.

Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje tuby dostępne w różnych długościach oraz mocach. Świetlówki LED T8 występują w dwóch wariantach: Standard oraz Premium. Pierwsze z nich wyposażone są w diody SMD, umiejscowione w plastikowej tubie wykonanej z nanoplastiku , który odprowadza ciepło. Ich wydajność wynosi 90lm/W. Drugie z kolei (wersja ALU-Premium) mogą pochwalić się wysoką jakością wykonania. Tuby LED T8 z serii Premium mają wydajność rzędu 100lm/W i są przystosowane do działania w nieco trudniejszych warunkach, na przykład jako oświetlenie przemysłowe. Świetlówki LED T8 w wersji Premium wyróżnia duży aluminiowy rotator oraz wysokiej jakości diody LED SMD. Przez aluminium ciepło z diody odprowadzone jest na zewnątrz. Dzięki temu dioda zwiększa znacznie swoją żywotność i znacznie później zaczyna tracić swoją moc świetlną.

Świetlówki LED T8 o długości 60 cm, montowane w oprawach rastrowych, wykorzystywane są najczęściej w przypadku pomieszczeń biurowych. Z kolei w pomieszczeniach produkcyjnych swoje zastosowanie znajdują podwójne oprawy na świetlówki LED T8 o długości 120 cm. W przypadku parkingów podziemnych i magazynów tworzy się zazwyczaj tak zwane linie świetlne, wykorzystując do tego najdłuższe świetlówki, o długości 150 cm.

 

Warto jeszcz wspomnieć o sposobach zasilania. Jeszcze do niedawna ,bo do roku 2016 większość świetlówek LED zasilana była dwustronnie. Obecnie można powiedzieć że 90% świetlówek ledowych posiada już zasilanie jednostronne. Proszę pamiętać o tym przy doborze opraw. Zdarza się jeszcze że część ofertowanych przez nas opraw do świetlówek LED posiada zasilanie dwustronne. Przerobienie takiej oprawy jest bardzo łatwe i można to zrobić we własnym zakresie. Jeśli jednak nie jesteś pewien jak to zrobić zgłoś się do naszego biuro . Serwisant wyjaśni ci wszystko lub zrobi to za Ciebie.* Pola wymagane