Oprawy sufitowe LED

Oprawy sufitowe LED
Oprawy sufitowe LED

Sufitowe okrągłe Sufitowe kwadratowe Sufitowe hermetyczne Downlight LED COB Downlight Power LED Downlight LED SMD Downlight LED natynkowe Sufitowe regulowane LED Oprawy sufitowe wpuszczane PASEO Oprawy gipsowe Art of Light

 

 

Oprawy sufitowe - wnętrze z charakterem

Oprawy sufitowe LED to gwarancja klasy, elegancji i stylu w połączeniu z wysoką wydajnością, trwałością i bezpieczeństwem. W ten sposób otrzymujesz doskonałe oświetlenie sufitowe LED oferujące najwyższe standardy zarówno w designie, jak i w kwestii funkcjonalności i użyteczności.

 

Niższe rachunki za prąd

Podświetlenie sufitu ma do spełnienia dwie funkcje ? po pierwsze buduje wrażenie estetyczne, komponując się z danym wnętrzem, a po drugie ma za zadanie rozświetlać pomieszczenie. Niezwykle istotny jest zatem wybór odpowiedniego rozwiązania w tym zakresie, które w profesjonalny sposób wywiąże się ze swojej roli. Nabywając podświetlenie sufitu, warto zwrócić uwagę na kwestie związane z poborem energii ? im on niższy i im bardziej energooszczędny jest dany produkt, tym inwestycja bardziej opłacalna. Taką inwestycją są oprawy sufitowe LED.
Oświetlenie sufitowe LED to rozwiązanie idealne pod względem estetycznym, funkcjonalnym i energooszczędnym. Subtelnie zamontowane w suficie, świetnie wpisuje się w wykończenie danego wnętrza ? niezależnie od tego, czy chodzi o przedpokój w Twoim mieszkaniu, czy korytarz w biurze. Oprawy sufitowe LED dostarczają wiązki światła ciepłego i przyjaznego dla oka, które jest bezpieczne, nie męczy organizmu i pozwala na sprawne wykonywanie codziennych aktywności, takich jak czytanie, oglądanie telewizji czy pisanie.

 

Inwestycja na lata

Jeśli chodzi o oszczędność na rachunkach za prąd, to oświetlenie sufitowe LED pobiera niewielkie ułamki energii, którą do działania wykorzystują tradycyjne żarówki. Co istotne, nie odbija się to na wydajności, ponieważ technologia ledowa jest nie tylko oszczędniejsza, ale również skuteczniejsza aniżeli zwykłe świetlówki. W efekcie inwestycja w oprawy sufitowe staje się źródłem dużych oszczędności w rachunkach za prąd.
Niezwykłą cechą prezentowaną przez oświetlenie sufitowe LED jest jego trwałość. Otóż wykorzystanie technologii opartej na diodzie pozwala przedłużyć żywotność pojedynczej żarówki do ponad 10 lat! Przypomnij sobie, jak często musisz wymieniać tradycyjne żarówki w swoich lampach i wyobraź sobie, że obowiązek ten pojawia się zaledwie raz na kilkanaście. Trudno to sobie uzmysłowić, ale fakty są takie, że jedna żarówka świeci aż 50 000 godzin! To właśnie przekonuje, żeby już teraz zainwestować w wysokojakościowe i sprawdzone oświetlenie sufitowe LED.

 

Pewność i bezpieczeństwo

Kolejny atut gwarantowany przez oprawy sufitowe LED to wysoki poziom bezpieczeństwa, znacznie wyższy niż przy tradycyjnych rozwiązaniach oświetleniowych. Chodzi o to, że podczas produkcji rozwiązań korzystających z technologii LED rezygnuje się z użycia potencjalnie groźnych substancji, po które z kolei sięga się przy produkcji zwykłych świetlówek. W efekcie oświetlenie sufitowe LED okazuje się znacznie bardziej przyjazne środowisku i bezpieczne dla człowieka.
Zależy Ci na stylowym i eleganckim oświetleniu sufitu, które będzie jednoczesne energooszczędne i ekologiczne? W naszym sklepie znajdziesz interesujące Cię rozwiązania. Wybieraj spośród różnych modeli, kształtów i form, sięgając po nowoczesne oprawy sufitowe LED, halogeny LED sufitowe wysokiej klasy, downlighty LED natynkowe, ruchome oprawy sufitowe LED PASEO i nie tylko.* Pola wymagane