Żarówki LED E27

Żarówki LED Żarówki LED E27
Żarówki LED Żarówki LED E27

Żarówki led e27 - źródło światła na tzw. duży gwint

Żarówki LED E27 to model posiadający tzw. Duży gwint. Pasuje do wszystkich lamp i opraw z oznakowaniem E27. Jest to najbogatsza kategoria wśród źródeł światła. W naszym sklepie ledowym znajdą państwo produkty zróżnicowane mocowo jak również o wielu kształtach i barwach świecenia. Moce od 1W do nawet 55W, kształty kulek,bańki, rurki, corny i tuby.

Posiadamy źródła światla wyposażone w jeden z najpopularniejszych gwintów. Żarówki LED E27 są powszechnie użytkowane w codziennych zastosowaniach w obiektach biurowych, domach, mieszkaniach, instytucjach, itd. Ich ogromną zaletą jest zastosowanie niewielkich diod elektroluminescencyjnych w technologii LED,SMD czy filament. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwala na zmniejszenie poboru energii elektrycznej przy zachowaniu niezmienionej ilości lumenów oraz utrzymaniu wysokiego wskaźnika barw.

 

Niższe zużycie energii, odpowiednia jasność

To, co nie śniło się naszym rodzicom, dziś staje się rzeczywistością pod postacią żarówki LED E27. Osiągnięcie nawet 10-krotnie większej wydajności w stosunku do tradycyjnych żarówek pozwala nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za energię, ale także ma swój wkład w dbanie o środowisko. Dzięki standardowemu mocowaniu żarówka LED E27 może z powodzeniem zastąpić każde źródło światła w Twoim domu.

Najbardziej imponującą zaletą jest żywotność żarówki LED E27, nieporównywalnie większa niż tradycyjnych żarówek żarowych. Wysoka tolerancja na naprzemienne włączanie i wyłączanie decyduje, że LED E27 idealnie nadają się do toalet czy oświetlenia korytarzy i garderoby. Żarówkę zamknięto w klasycznej obudowie wypełnionej gazem szlachetnym zapobiegającym przegrzewaniu się, co znacznie poprawia wydajność.

Podczas wyboru żarówki LED E27 zwróć uwagę na:

1. Barwę światła i jej temperaturę (pozwoli to na odpowiednie zastosowanie ciepłych i chłodnych kolorów do różnych wnętrz);

2. Żywotność (podana w godzinach minimalna długość bezawaryjnego funkcjonowania żarówki)

3. Moc (dzięki niej w łatwy sposób zauważysz, o ile oszczędniejsze są żarówki LED od tradycyjnych).

 

Technologia led

Żarówki led e27 to nic innego jak oszczędne i wytrzymałe diody zamknięte w żarówkowej oprawie, które są alternatywą dla zwykłych świetlówek. Krótki czas rozpalania do jasności 100% i znacznie mniejsze nagrzewanie to tylko niektóre z zalet pozwalających zastosować żarówki ledowe E27 tam, gdzie tradycyjne przepalają. Oszczędności płynące z zastosowania żarówki LED E27 zależą od faktycznego zużycia energii w poszczególnych gospodarstwach domowych, ale w każdym przypadku są znaczne i realne. Zacznij oszczędzać razem z pozostałymi zadowolonymi klientami naszego sklepu, kup żarówki LED E27 podejmij słuszną decyzję już dziś! W pozostałych kategoriach naszego sklepu do nabycia są także żarówki ledowe z innymi trzonkami oraz gwintami, w tym żarówki LED E14 , a także żarówki LED GU10 i żarówki LED G9* Pola wymagane