Żarówki LED MR11

Żarówki LED Żarówki LED MR11
Żarówki LED Żarówki LED MR11

Żarówka LED MR11 - małe jest piękne

Żarówka MR11 LED cechuje się wyjątkowym przystosowaniem do systemów oświetlenia stosowanych dekoracyjnie i wykończeniowo. Zwróć uwagę na szczegóły ofert i wybierz model LED MR11 odpowiedni dla Twojego domu!

Do oczek o średnicy 35 mm stosujemy żarówki LED MR11. Ten model ma takie same mocowanie jak MR16 i G4 (dwie igiełki). Najczęściej żarówki pracują na napięciu 12V, tak więc do poprawnej pracy potrzebujemy zastosować zasilacz LED. Przy wyborze oprawek również należy pamiętać o mniejszej średnicy. Żarówki zbudowane są z różnych materiałów plastik, szkło, aluminium, ceramika. Różnica polega na lepszym oddawaniu ciepła na zewnątrz lampy.

 

Delikatny urok światła

Żarówka MR11 wyposażona w diody LED przypominają model MR16 - różnica kryje się w średnicy (LED MR11 ma zaledwie 35 mm, podczas gdy LED MR16 - 50 mm). Przed zakupem dokonaj więc odpowiedniego pomiaru, czy na pewno potrzebujesz "jedenastki". W tym przypadku 4-milimetrowy rozstaw nóżek przyporządkowuje żarówkę do kategorii GU4.

Model żarówki LED MR11 z powodzeniem zastosujesz do instalowania własnych systemów delikatnego oświetlenia - na przykład w meblach lub wybranych fragmentach pomieszczenia. Niewielkie, punktowe światło w dół, banalny montaż oraz rozróżnienie pod względem potencjalnego napięcia (12V i 230V) sprawiają, że klienci coraz chętniej sięgają po żarówki LED MR11.

Żarówka LED MR11 jest sprzedawana w kilku ofertach dobrych producentów. Różnice pomiędzy nimi są subtelne, choć bardzo znaczące. Zwróć uwagę na czas trwania gwarancji, moc strumienia świetlnego, przewidywany pobór mocy, rodzaj napięcia oraz temperaturę i rodzaj barwy światła. Szczególnie te dwa ostatnie punkty mogą mieć dla ciebie kluczowe znaczenie przy wyborze żarówki LED MR11. Każdy z nas preferuje bowiem różne rodzaje światła (ciepłe i zimne, w zależności od pomieszczenia), a także inaczej podchodzi do kwestii zasilania (domowe napięcie 230 V oraz niższe 12V).

 

Sprawdź, dlaczego warto

Jeżeli zastanawiasz się, z jakiego powodu warto przejść na światła LED, na przykład wstawić żarówki LED MR11 argumentów na tak istnieje kilka. Te małe lampki ledowe gwarantują zdrowy, dobrze oddający barwę strumień punktowego światła. Wzrok nie męczy się nawet przy kilkugodzinnym stosowaniu.

Żarówka LED MR11 oddaje istotę nowoczesnych technologii oświetleniowych - powstaje bez użycia szkodliwych substancji, a długowieczność przekłada się na ekologię. Z kolei niewielki pobór energii wiąże się z ogromnymi oszczędnościami. Przy odpowiedniej eksploatacji żarówka powinna spełniać swoją funkcję nawet przez kilka-kilkanaście lat, co z pewnością odczytasz jako spore udogodnienie.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami sklepu, obejmującymi wysokiej jakości żarówki LED do halogenów R7S, żarówki multimedialne, żarówki RGB oraz wiele, wiele innych energooszczędnych rozwiązań.* Pola wymagane