Żarówki LED G4

Żarówki LED Żarówki LED G4
Żarówki LED Żarówki LED G4

ŻarówkiLED G4 - wysoka oszczędność w zasięgu ręki

Żarówki LED G4 są wyjątkowo pożądanym rodzajem nowoczesnego oświetlenia. Oszczędne, miniaturowe i wygodne, coraz chętniej wykorzystuje się w domach i na specjalne okazje. Jeżeli ich poszukujesz, zapewne przygotowujesz wyjątkową aranżację. Dokonaj właściwego wyboru!

 

Żarówki LED G4 - do domu kampera i do łodzi

Żarówki LED G4 to model który występuje w naszym sklepie tylko na 12V. Tak jak z modelem MR16 nie wolno podłączać go do transformatorów elektronicznych. Ten model to zamiennik za tradycyjne żarówki halogenowe. Różnorodność kształtów i mocy pozwala na bardzo szerokie zastosowanie. Model płaski talerzyk idealnie sprawdza się w lampka (trójkącikach) podszafkowych w kuchni, a model corn nadaje się do różnego rodzaju lamp. Niektóre modele działają na napięciu 12V DC (prąd stały) dzięki czemu możemy z łatwością stosować je w przyczepach kempingowych , łodziach i kamperach podłączając je do akumulatora.

Kilka słów o G4

LED G4 to przykład miniaturowej żarówki (potocznie mówiąc żaróweczki), dzięki swoim gabarytom idealnej do wypełniania mebli, delikatnej aranżacji, dekoracji czy sufitów. Co więcej, technologia LED przekłada się na długowieczność i niezauważalne koszty eksploatacji żarówki LED G4.

Cyfra 4 w nazwie nie jest przypadkowa. Rozstaw wkrętu żarówki wynosi bowiem zaledwie 4 milimetry. Zwróć uwagę, że wtykane żarówki LED G4 pracują wyłącznie w środowisku niskiego napięcia na poziomie 12V. Jeżeli pragniesz doświetlić barek, szafkę czy niewielki fragment pomieszczenia, żarówka LED G4 będzie idealnym rozwiązaniem.

 

Wybieramy żarówki LED G4

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem konkretnej propozycji, zwróć uwagę na detale oferty.

1. Długość gwarancji producenta

2. Standardy, którym odpowiada żarówka LED G4

3. Rodzaje diody, o które oparto produkcję tego modelu

4. Odpowiednia temperatura światła

5. Siła strumienia światła

6. Faktyczny pobór mocy faktycznie jest tak niski.

Pozostaje pytanie, dlaczego wybrać rozwiązanie LED. Cóż, z pewnością jest to najtańszy i najtrwalszy wybór, a światło jest zdrowe dla oczu i nie męczy ich, co przekłada się na przyjemność ze zdrowego korzystania. Praktycznie niezauważalne dla portfela zużycie energii i bardzo wysoka odporność na zniszczenia to kolejne zalety długowiecznej technologii, której przykładem są żarówki LED G4 12V. Ekologicznej technologii, warto dodać, ponieważ LEDy zużywają się wolniej niż klasyczne żarówki, a do ich produkcji nie potrzeba szkodliwych substancji.

Zamawiając w naszym sklepie żarówki LED G4 12V, wybierasz spośród ofert zaufanych producentów, a sama transakcja przebiega bezpiecznie, wygodnie i błyskawicznie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą oferowanych produktów. Wśród nich, znajdują się takie propozycje jak: żarówki LED do halogenów R7S, żarówki LED z małym gwintem typu E14 oraz E21 i wiele, wiele więcej.* Pola wymagane