Żarówki LED

Żarówki LED
Żarówki LED

Żarówki LED E27

Żarówki LED E14

Żarówki LED GU10

Żarówki LED G9

Żarówki LED MR16

Żarówki LED G4

Żarówki LED MR11

Żarówki LED AR111 G53

Żarówki LED E40 Uliczne

Żarówki LED RGB z pilotem

Żarówki LED R7S

Żarówki LED Multimedialne

Żarówki LED węglowe

Przejściówki Adaptery do żarówek

Żarówki dekoracyjne LED

Żarówki led - największe odkrycie od czasów lamp żarowych

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się żarówki led. Lampy te działają w oparciu o diody elektroluminescencyjne oraz wyposażone są w wiele rodzajów gwintów m.in. E14, E27,GU10 itd, dzięki czemu możesz je swobodnie umieścić w różnego rodzaju oprawach. Obecnie w żarówkach ledowych stosuje się zarówno diody klasyczne, jak i diody o większej wydajności świetlnej, które zwane są diodami LED SMD. Żarówki led to to najprawdopodobniej jedno z największych odkryć od czasu, gdy zaczęto korzystać z energii elektrycznej. W porównaniu do tradycyjnych lamp żarowych, cechuje je znacznie większa trwałość, i co ważne, niewielkie zużycie energii. Żarówki ledowe potrafią świecić nawet kilkadziesiąt lat. Jedne wytrzymają minimum 20, drugie zaś, o trwałości około 50 000 godzin, dostarczają jasne i bardziej naturalne światło nawet przez 30 lat. Oświetlenie led zapewnia nie tylko długoletnią żywotność, ale efektownie prezentuje się w nowoczesnych lampach. Kolejną zaletą ledowych żarówek jest możliwość doboru ich dowolnej temperatury barwowej, co oznacza, że możesz wybrać zarówno żarówkę o barwie chłodnobiałej, ciepłobiałej, czy też barwie światła żarowego, przypominającego lampy studyjne.

 

Żarówki led - do wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Oświetlenie led cechuje się także bardzo krótkim (żarówki ledowe dostępne są w wielu różnych kształtach, dzięki czemu ich wygląd możesz dopasować do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Żarówki, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym, zgodne są z dyrektywą Unii Europejskiej, wyróżniają się mniejszą emisją CO2 oraz nie zawierają rtęci.

 

Żarówki led do domu, do biura - dla każdego

Żarówki LED niemalże całkowicie wyparły z użytkowania stare halogenowe i wolframowe żarówki tradycyjne. Ich przewagą jest bardzo długa żywotność i równie duża energooszczędność. W naszym sklepie EMKALED oferujemy odpowiedniki dla wszystkich gwintów i mocowań starego typu i wiele nowych rozwiązań.
* Pola wymagane