Przejściówki / Adaptery

Żarówki LED Przejściówki / Adaptery
Żarówki LED Przejściówki / Adaptery

Adaptery i przejściówki do żarówek - prosto, szybko i wygodnie

Przejściówki do żarówek to bardzo łatwo i tani sposób na zamianę gwintu lub mocowania w lampie. Jeśli odpowiada nam model żarówki który nie pasuje do lampy wystarczy zastosować adapter do żarówek z naszego sklepu. Dostępne są niemalże wszystkie zmiany najpopularniejszych gwintów. Przejściówki z E27 na E14 czy z MR16 na G9. W przypadku lamp ulicznych czy przemysłowych również dysponujemy adapterami z żarówek E40 na E27 i odwrotnie. Dzięki temu mamy możliwość stosowania tańszych zamienników na gwint E27. Dodatkowo oferujemy klasyczne gniazda do żarówek typu E27, E14, GU10 czy MR16.

Przejściówki do żarówek, adaptery LED czy są wymagane do wykorzystania nowoczesnego oświetlenia w domu lub w biurze? Niekoniecznie, ale dają wygodę, jeżeli posiadamy lampę z gwintem jednego typu, a chcemy podłączyć żarówkę innego rodzaju.

 

Ledowe akcesoria

Zastanawiasz się, na co zwracać uwagę przy wyborze przejściówki LED?

1. Sprawdź rodzaj przejściówki do żarówek, np. z E14 na MR16. Ten detal ma ogromne znaczenie, w końcu tylko jeden gwint będzie pasował do danej końcówki. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz wiele egzemplarzy odpowiadających wszystkim możliwym kombinacjom.

2. Zastanów się nad zastosowaniem, jakie ma mieć adapter do żarówek. Czy na pewno skorzystasz, stosując przejściówkę? Być może bardziej opłaca się wymiana całego systemu? Jeżeli tak, to z jakim gwintem? Inaczej światło dobieramy w domu (i każdym jego pomieszczeniu!), inaczej w obiekcie publicznym, jeszcze inaczej w firmie.

3. Ile waży przejściówka do żarówek? Nawet niewielkie różnice gramów mogą mieć kluczowe znaczenie przy niewielkich lampach, na przykład pokojowych.

4. Wymiary przejściówki do żarówek odgrywają kluczową rolę, szczególnie przy mniejszych gwintach. Na szczęście producenci biorą pod uwagę drobne różnice i niuanse decydujące o skuteczności systemów oświetlenia LED.

5. Sprawdź też maksymalną moc żarówki, którą możesz podłączyć dzięki adapterowi.

6. Porównaj wygląd oferowanych produktów. Czy producent zadbał o odpowiednie certyfikaty i transparentny opis? Przed zakupem jeszcze raz zastanów się, czy na pewno warto zastosować adapter, a nie wymienić lampę lub zasilanie.

 

Postaw na żarówki LED

Sam fakt podłączenia żarówek LED świadczy o chęci zmiany na lepsze. Faktycznie, światło LED opłaca się znacząco w stosunku do alternatywnych form oświetlenia. Zużywa nawet do kilkudziesięciu procent energii mniej, nie przepala się zbyt często, żarówki wytrzymują różne warunki atmosferyczne, a także świecą zdrowym, bezpiecznym promieniem. Ich produkcja jest ekologiczna, a używanie wygodne, ponieważ raz wymieniona żarówka może wytrzymać nawet kilkanaście lat eksploatacji.Przejściówki i adaptery do żarówekdostępne w naszym sklepie sprawiają, że znika problem różnic pomiędzy gwintami. Stosuj LED z korzyścią!* Pola wymagane