Żarówki LED R7S

Żarówki LED R7S przystosowane do montażu w obudowie halogenowej

Żarówki LED R7S uznaje się za znakomitą alternatywę dla tradycyjnych, stosowanych do tej pory na szeroką skalę żarników halogenowych. Zastanawiasz się, jak wymienić oświetlenie w firmie? To bardzo proste! Nie trzeba zmieniać lamp – wystarczy wymiana żarówki, nowe wkłady do halogenów.


Wkłady do halogenów jak nowe

Gwint R7S jest stosowany w oświetleniach halogenowych. Jak doskonale wiesz, są one zawodne, ich standardowe żarniki często się przepalają. Na szczęście nie trzeba od razu wymieniać wszystkich lamp, aby poprawić sytuację. Receptę stanowią żarówki LED R7S, które pasują do naświetlaczy, a ich szeroki wybór pozwala wybierać pomiędzy różnymi temperaturami (w zależności od upodobań światło ciepłe lub zimne).
Co więcej, żarówki LED R7S nie psują się od częstego włączania i wyłączania. Nie ma też ryzyka przepalenia z tak błahego powodu. Mogą świecić całymi latami, są wytrzymałe względem otaczających warunków i doskonałe jako wkłady do halogenów.


Dlaczego żarówki LED

•    Żarówki LED R7S stanowią realną oszczędność względem innych żarówek na rynku, ponieważ zużywają znacznie mniej prądu niż tradycyjne oświetlenie.
•    Technologia LED rozwinęła się do takiego stopnia, że wkłady do halogenów można stosować praktycznie w każdym rodzaju lampy – zarówno w domach, jak i zakładach przemysłowych oraz miejscach publicznych.
•    LED to prawdziwie ekologiczne podejście do produkcji. Mniejsze promieniowanie, zużycie dwutlenku węgla, brak szkodliwych substancji używanych przy produkcji przestarzałych żarówek – to tylko część argumentów. Ponadto żarówki LED R7S wymienia się tak rzadko, że maleje problem utylizacji
•    Cenisz sobie wygodę? W takim razie spodobają Ci się systemy oświetlenia działające przez lata. Jednorazowa wymiana i spokój. Czy nie brzmi to fantastycznie, szczególnie w biznesie?
•    Światło emitowane przez żarówki LED R7S jest bezpieczne dla oka i nie męczy go nawet przy długotrwałym przebywaniu w pomieszczeniu. Wygodnie dopasujesz temperaturę i siłę światła – wystarczy zapoznać się ze szczegółami konkretnych propozycji producentów oferujących nowe wkłady do halogenów.
Wybierz LED, doceń nowoczesność, zrezygnuj z przestarzałych technologii. Wymień żarówki raz, rozwiąż problem i zacznij oszczędzać!* Pola wymagane