Żarówki LED AR111/G53

Żarówki LED AR111 znakomicie sprawdzają się w prywatnej i komercyjnej eksploatacji.

Poznaj ich zalety oraz kryteria, którymi kierować się przy ich wyborze. Sprawdź, dlaczego żarówka LED AR111 to optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

 

Żarówki LED AR111 z gwintem G53?

Nazwa brzmi cokolwiek skomplikowanie, jednak nie ma się czego obawiać ? to tylko oznaczenia. 111 milimetrów żarówki i rozstaw nóżek trzonka 53 milimetry ? takie są dokładne parametry produktów z niniejszej kategorii.
Dzięki charakterystycznej wielkości i specyficznym właściwościom żarówki LED AR111 z powodzeniem wykorzystuje się nie tylko w domach i lokalach komercyjnych, ale także w muzeach, galeriach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Znakomicie ozdabiają sufity, a do tego są nowoczesne i eleganckie, skutecznie spełniając rolę źródła silnego, punktowego oświetlenia.
Co ciekawe, standardowym napięciem dla tego typu żarówki LED AR111 jest 12V. Montuje się je ?na wtyk?, a więc intuicyjnie i wygodnie.
Przy wyborze konkretnego modelu żarówki LED AR111 z naszego sklepu zwróć uwagę na:
?    rodzaj i moc barwy światła (ciepła, zimna, neutralna; jednostki podawane w kelwinach);
?    czas trwania gwarancji (zwykle około 3 lat);
?    odpowiednik tradycyjnej żarówki (np. 60 W);
?    przewidywany pobór mocy (jednostki podawane w watach);
?    rodzaj zasilania (dane inne niż 12V AC/DC powinny wzbudzić podejrzenia!);
?    moc strumienia świetlnego (podawana w lumenach).

 

Dlaczego LED

Technologia LED, stosowana w takich rozwiązaniach jak żarówki LED AR111, szturmem zdobywa polskie domy i budynki firmowe. Przede wszystkim gwarantuje ona spore oszczędności w stosunku do alternatywnych form oświetlenia. Żarówka LED AR111 prawie nie zużywa energii, a przez to może świecić latami.
Produkcja żarówki LED AR111 przebiega w ekologicznych warunkach i nie stosuje się w jej trakcie niebezpiecznych substancji. Jako że niniejszy model niemalże nie pobiera prądu, nie ma potrzeby ciągłego wymieniania zawodnych żarówek, przez co zbędne odpady nie zanieczyszczają środowiska.
Zwróć uwagę na fakt, że żarówki LED AR111 to także trwałość, skuteczność i estetyka. Z tego powodu idealnie sprawdzają się zarówno w aranżacjach domowych, jak i w biznesie. Samo ?światło ledowe? nie męczy i nie psuje wzroku. Przekonaj się! Zaufaj ofercie naszego sklepu i dokonaj właściwego wyboru. Zapoznaj się z pozostałymi kategoriami sklepu. Wśród nich znajdziesz nie tylko wysokie jakości żarówki LED z małym gwintem typu E14, Żarówki EGB lub też, niezwykle funkcjonalne zamienniki standardowych żarówek dla halogenów i wiele, wiele więcej.* Pola wymagane