Świetlówki LED do żywności

Świetlówki LED i oprawy Świetlówki LED do żywności
Świetlówki LED i oprawy Świetlówki LED do żywności

Świetlówki LED - energooszczędna rewolucja!

Technologia LED rewolucjonizuje rynek i bardzo szybko wypiera żarówki tradycyjne. Oświetlenie ledowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wydajność i oszczędność. Świetlówki LED, dzięki niskiemu zużyciu energii, zapewniają o wiele dłuższą żywotność, sięgająca nawet 50 tysięcy godzin świecenia i bez zarzutu sprawdzają się w miejscach, gdzie potrzeba dobrej jakości oświetlenia. Ponadto żarówki ledowe to rozwiązanie proekologiczne, stworzone z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu użytkowników. Dodatkowo świetlówki LED nie zawierają rtęci, ograniczają poziom emisji promieniowania UV oraz redukują wydzielanie dwutlenku węgla.

Ekologiczne rozwiązania i wysoka wydajność to dopiero początek zalet technologii LED. Świetlówki LED wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników i dbają również o zdrowy wzrok. Taki rodzaj oświetlenia, w przeciwieństwie do tradycyjnego, nie wysusza śluzówek oczu oraz nie męczy wzroku. Wszystko to zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu naturalnej oraz zimnej barwie światła, która działa na użytkowników zdecydowanie mniej inwazyjnie. Taki rodzaj oświetlenia z całą pewnością sprawdzi się idealnie w budynkach oraz pomieszczeniach użytku publicznego, placówkach edukacyjnych, czy też medycznych. Warto też mieć na uwadze fakt, że w dzisiejszych czasach, świetlówki LED występują również w innych, mniej oczywistych miejscach. Technologia LED swoje miejsce znajduje również w sklepach i marketach, oświetlając żywność, tym samym nadając jej naturalnych barw oraz zwiększając jej walory wizualne.

 

Świetlówki LED do żywności - specjalnie przystosowane do Twoich potrzeb!

Świetlówki LED do żywności to rodzaj oświetlenia przystosowany do sklepów oraz marketów. Każdy sprzedawca pragnie, aby towar który sprzedaje wyglądał świeżo, zdrowo i apetycznie. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oświetlenia LED, sprzedawana żywność będzie przyciągać klientów i przynosić znacznie większe zyski, dzięki spotęgowanym walorom estetycznym. W ofercie naszego sklepu internetowego, znajdują się tuby ledowe stworzone z myślą o oświetleniu warzyw oraz owoców, mięsa czy też pieczywa. Dzięki indywidualnie przystosowanym parametrom każdej ze świetlówek, poszczególny rodzaj żywności nabierze jeszcze przyjemniejszych barw i stanie się bardziej atrakcyjny dla potencjalnego klienta. Co więcej, świetlówki do żywności, w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek gazowych, zapobiegają efektowi wysuszania się żywności. Dzięki temu, można zapomnieć o specjalnych, dodatkowych zabiegach upiększających towary, oraz nie martwić się o stan produktów.

W naszej ofercie można znaleźć trzy rodzaje świetlówek LED do żywności. Pierwszą z nich jest tuba T8 przystosowana do oświetlenia mięsa, która świetnie sprawdzi się w chłodniach czy też sklepach mięsnych. Świetlówki T8 do oświetlania mięs posiadają wysoki współczynnik oddawania barw oraz dominację barw czerwonej i niebieskiej.

Drugim rodzajem dostępnych świetlówek jest tuba T8 do oświetlenia pieczywa, która będzie perfekcyjnym rozwiązaniem dla piekarni, cukierni i sklepów spożywczych. Dzięki wysokiemu współczynnikowi barw oraz rozsyłowi światła żółtego i brązowego, pieczywo będzie wyglądać świeżo i apetycznie.

Trzecim i ostatnim rodzajem jest świetlówka T8 do owoców i warzyw, która cechuje się zastosowaniem barwy żółtej, która nada produktom żywych kolorów i świeżości. Taki rodzaj oświetlenia doskonale sprawdzi się w sklepach spożywczych, warzywnych oraz chłodniach.

* Pola wymagane